Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bródek (wschodnia strona DG 110912L)
Gmina Łabunie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00286853
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286853/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 07:36
- Lokalizacja
- Łabunie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13c93146-1898-4f5a-bbc5-2143e4ea89d8
- Identyfikator
- 9222943356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286853 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bródek (wschodnia strona DG 110912L)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łabunie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamojska 50
1.5.2.) Miejscowość: Łabunie
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-437
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uglabunie@labunie.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.labunie.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13c93146-1898-4f5a-bbc5-2143e4ea89d81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bródek (wschodnia strona DG 110912L)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13c93146-1898-4f5a-bbc5-2143e4ea89d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286853
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012888/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Bródek (wschodnia strona DG 110912L)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224770
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej na działkach o numerach ewidencyjnych 82 i 9/9 w miejscowości Bródek w km roboczych: 0+000,00 do km 0+250,00. Szerokość jezdni 3,5 m, pobocza umocnione kruszywem, obustronne o szerokości 0,75 m. Odwodnienie przedmiotowej drogi będzie realizowane jak dotychczas, poprzez układ spadków poprzecznych i podłużnych w kierunku terenów zielonych. Inwestycja obejmuje wykonanie przebudowy poprzez:
a) odsłonięcie krawędzi jezdni – 375 m2
b) mechaniczne oczyszczenie i skropienie nawierzchni jezdni emulsja asfaltową – 1 782,10 m2
c) wykonanie warstwy wiążąco-profilującej z betonu asfaltowego AC 16W – o śr. gr. 4 cm – 903,6 m2
d) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego 4 cm -878,5 m2
e) odtworzenie poboczy gruntowych z warstwą wierzchnią z kruszywa o frakcji 0-31,5 mm na szer. 0,75 m grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm.
Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ (Załącznik Nr 1).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45113000-2 - Roboty na placu budowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96423,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107358,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96423,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222295093
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96423,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |