Usługi serwisowe i naprawy pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00286895
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-12 08:00
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0dc6a4f-58e9-4139-afbf-a3d1314a8620
- Identyfikator
- 8960006804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodówCzęści i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Wykonawcy
1 przyznane
JOTA MOTO CENTRUM JOANNA TADEUSZ RUSINOWICZ SPÓŁKA CYWILNALegnica, PL · lot 1
90 332,89 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286895 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi serwisowe i naprawy pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001020861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 24,26
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-333
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 36 52 403
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.wroclaw@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ias-wroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Finanse publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi serwisowe i naprawy pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0dc6a4f-58e9-4139-afbf-a3d1314a8620
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109798/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Świadczenie usług serwisowych, napraw i diagnostyki pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, które znajdują się po okresie gwarancyjnym producenta pojazdów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202744
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 0201-ILZ.260.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 594255,02 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 163771,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie serwisów olejowych, serwisów klimatyzacji i napraw pojazdów służbowych IAS we Wrocławiu, które są po okresie gwarancji producenta pojazdu.2. Przedmiot zamówienia obejmuje - Rejon Wałbrzych – 18 pojazdów służbowych; (warsztat musi znajdować się w granicach miasta lub do 10 km (jadąc drogami publicznymi) od granic miasta Wałbrzych).
3. Szczegółowy wykaz pojazdów znajduje się w Załączniku 2a – Formularz cenowy - wykaz pojazdów dla części 1 zamówienia Rejon Wałbrzych.
4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do:
1) dokonania serwisów olejowych (wymiany filtrów, wymiany oleju silnikowego) - zgodnie z wymaganiami określonymi przez producenta pojazdu,
2) przeprowadzania napraw samochodów służbowych zgodnie z technologią napraw producenta pojazdu,
3) serwisu klimatyzacji, który obejmuje sprawdzenie szczelności układu, uzupełnianie odpowiedniego środka, wymianę filtrów, odgrzybianie i itp. zgodnie z wymaganiami określonymi przez producenta pojazdu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
4.5.5.) Wartość części: 90329,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie serwisów olejowych, serwisów klimatyzacji i napraw pojazdów służbowych IAS we Wrocławiu, które są po okresie gwarancji producenta pojazdu.2. Przedmiot zamówienia obejmuje - Rejon Legnica – 21 pojazdów służbowych; (warsztat musi znajdować się w granicach miasta lub do 10 km (jadąc drogami publicznymi) od granic miasta Legnica).
3. Szczegółowy wykaz pojazdów znajduje się w Załączniku 2b – Formularz cenowy - wykaz pojazdów dla części 2 zamówienia Rejon Legnica.
4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do:
1) dokonania serwisów olejowych (wymiany filtrów, wymiany oleju silnikowego) - zgodnie z wymaganiami określonymi przez producenta pojazdu,
2) przeprowadzania napraw samochodów służbowych zgodnie z technologią napraw producenta pojazdu,
3) serwisu klimatyzacji, który obejmuje sprawdzenie szczelności układu, uzupełnianie odpowiedniego środka, wymianę filtrów, odgrzybianie i itp. zgodnie z wymaganiami określonymi przez producenta pojazdu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
4.5.5.) Wartość części: 73441,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, tj. do 29 kwietnia 2026 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11796,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11796,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11796,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JOTA MOTO CENTRUM Joanna Tadeusz Rusinowicz s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6912367035
7.3.3) Ulica: Głogowska 76
7.3.4) Miejscowość: Legnica
7.3.5) Kod pocztowy: 59-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90332,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Maksymalna wartość umowy dla części 2 wynosi 90 332,89 zł brutto, w tym: zamówienie podstawowe: 78 550,34 zł (serwis olejowy pojazdów - 11 796,00 zł, naprawy pojazdów - 66 754,34 zł), opcja: 11 782,55 zł.| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |