Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach – Dzielnica Janów Miejski - Ćmok – MBO 2025

Gmina Miasto Mysłowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00286953
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00286953/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-12 08:21
Lokalizacja
Mysłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45cb61b0-aa79-462b-b2c2-ac991012d594
Identyfikator
2220012288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286953 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach – Dzielnica Janów Miejski - Ćmok – MBO 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mysłowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255393

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców 1

1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 317 12 59

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: l.lukowicz@um.myslowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.myslowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://myslowice.logintrade.net/zapytania_email,231632,277fadb33c4384af01b8159266bd8c31.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach – Dzielnica Janów Miejski - Ćmok – MBO 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45cb61b0-aa79-462b-b2c2-ac991012d594

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286953

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040963/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach - Dzielnica Janów Miejski - Ćmok - MBO 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2026.LŁ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje modernizację infrastruktury sportowej w zakresie:
1) wykonania remontu cząstkowego nawierzchni boiska do koszykówki wraz z robotami montażowymi;
2) wykonanie rozbiegu do skoku w dal: wymiana nawierzchni szutrowej na poliuretanową wraz z wykonaniem/wymianą obrzeży.
Położenie: lokalizacja inwestycji: Mysłowice, obręb: 0007 na działkach nr 7864/227, 2096/232, 2095/189, 2094/189.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, który stanowi, że: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuję, iż w przedmiotowym postępowaniu w terminie do dnia 09.06.2026 r. do godziny 08:00 nie wpłynęły żadne oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie prawnej wskazanej powyżej.
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane