Dostawa energii elektrycznej dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w oddziale terenowym w Krakowie

MAŁOPOLSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00286974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00286974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-12 08:28
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c172795-dc6c-4247-af83-897663ad6a8a
Identyfikator
6792448445
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ElektrycznośćEnergia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

ENTRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJawczyce, PL · lot 0
281 288,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286974 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w oddziale terenowym w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351391402

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowohucka 33a

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-728

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mord.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mord.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mord_krakow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


egzaminowanie kandydatów na kierowców i kierowców

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa energii elektrycznej dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, w tym w oddziale terenowym w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c172795-dc6c-4247-af83-897663ad6a8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050561/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa energii elektrycznej na 24 miesiące

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223510

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAZ.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w okresie 24 miesięcy od dnia 1 lipca 2026 jest:
• dostawa energii o łącznym maksymalnym wolumenie w całym okresie na kierunku dostawy 330,00 MWh;
• potwierdzenie dostarczonej energii w części gwarancjami pochodzenia OZE w ilości co najmniej 173 MWh;
• odkup nadwyżek energii w ilości ok. 14 MWh wytworzonej w mikroinstalacji OZE Zamawiającego na zasadach „nowego prosumenta” odrębną umową zawartą na wzorze Wykonawcy;
w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 43 – zwana dalej uPE) oraz ustawie z dnia 20 lutego 2015 r. o Odnawialnych źródłach energii (Dz.U. z 2026 poz. 68 - zwana dalej uOZE) z zastrzeżeniem, że do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej rozpoczęcie dostaw nastąpi nie wcześniej niż po skutecznym wypowiedzeniu dotychczas obowiązujących umów dostarczania energii oraz pozytywnie przeprowadzonej procedurze zmiany.
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
1.2. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
1.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
1.4. Termin realizacji zamówienia: 24 miesięcy od dnia rozpoczęcia dostawy zakładanym od 1 lipca 2026 r., z zastrzeżeniem, że termin rozpoczęcia dostawy może ulec zmianie o czas konieczny na dokonanie stosownych zgłoszeń/wypowiedzeń w zakresie umów posiadanych przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 281288,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281288,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 281288,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Entrade Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182126841

7.3.4) Miejscowość: Jawczyce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 281288,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy