Sukcesywna dostawa środków czystości

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00287030
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287030/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-12 08:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66b81555-053c-41d2-89d9-e55fc768c18c
Identyfikator
5213842228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ręczniki papierowe do rąkŚrodki czyszczące i polerująceŚrodki do czyszczenia podłógPasty i proszki czyszcząceMydłoWorki i torby

Wykonawcy

2 przyznane

HIGIENA PAPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
93 880 PLN
RAFAŁ KUCHARSKIZąbki, PL · lot 1
114 034,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287030 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wymiaru Sprawiedliwości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381510697

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiśniowa 50

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@aws.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.aws.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305494

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa środków czystości

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66b81555-053c-41d2-89d9-e55fc768c18c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287030

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00137937/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup ręczników papierowych i papieru toaletowego (poz.1)

1.2.2 Zakup środków czystości (poz.2)

1.2.3 Zakup sprzętu do utrzymania porządku (poz.3)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228871

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: nr sprawy 2/zp/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I. Papier toaletowy, ręczniki papierowe
1. Papier toaletowy rolka mała 48 000 rolek
2. Papier toaletowy rolka duża 2 warstwy 4 000 rolek
3. Ręczniki papierowe typ ZZ 15 000 bind
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości. Dostawy będą realizowane na rzecz Akademii Wymiaru Sprawiedliwości. Wykonawca będzie dostarczał przedmiot zamówienia do Kampusu Mundurowego ul. Wrocławska 193-195 , 62-800 Kalisz.
Wykonawca będzie dostarczał artykuły własnym transportem oraz na własny koszt. Wykonawca poniesie również koszty związane z prawidłowym zabezpieczeniem artykułów podczas dostawy, w tym koszty jego opakowania.
Wykonawca jest zobowiązany do dokonania rozładunku artykułów oraz wniesienia do pomieszczenia wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego. Za szkody powstałe w trakcie transportu, rozładunku oraz wnoszenia do pomieszczenia wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego odpowiada Wykonawca.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

4.5.5.) Wartość części: 128240,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. Chemia gospodarcza
1) Mydło hotelowe 625 szt.
2) Płyn do WC 500 szt.
3) Żel do mycia łazienek 1000 szt.
4) Uniwersalny płyn do mycia -koncentrat 1000 szt.
5) Mydło toaletowe 208 szt.
6) Mydło w płynie 5l 300 szt.
7) Płyn do naczyń 450 g 1500 szt.
8) Płyn do naczyń 5 kg 87 szt.
9) Atomizer do mebli 200 szt.
10) Pasta BHP 115 szt.
11) Płyn do dezynfekcji WC 71 szt.
12) Worki na śmieci 60L 2000 rolek
13) Worki na śmieci 120l 1280 rolek
14) Worki na śmieci 35l 2062 rolek
15) Mleczko czyszczące 308 szt.
16) Odświeżacz żel 880 szt.
17) Odświeżacz spray 608 szt.
18) Środek do czyszczenia kabin prysznicowych 672 szt.
19) Płyn do szyb 500ml 175 szt.
20) Żel do WC 182 szt.
21) Kostka WC 2800 szt.
22) Płyn do WC 74 szt.
23) Preparat do mycia posadzek sportowych 10 szt.
24) Mydło antybakteryjne 129 szt.
25) Odświeżacz powietrza elektryczny 105 szt.
26) Zapas do odświeżacza elektrycznego 150 szt.
27) Odkamieniacz w proszku 500 szt.
28) Krem do rąk 400 szt.
29) Proszek do czyszczenia sprzętu AGD ze stali nierdzewnej 150 szt.
30) Tabletki do czyszczenia ekspresu do kawy 20 op.
31) Płyn do paneli podłogowych 80 szt.
32) Płyn do drewna 70 szt.
33) Środek do udrażniania rur 300 szt
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości. Dostawy będą realizowane na rzecz Akademii Wymiaru Sprawiedliwości. Wykonawca będzie dostarczał przedmiot zamówienia do Kampusu Mundurowego ul. Wrocławska 193-195 , 62-800 Kalisz.
Wykonawca będzie dostarczał artykuły własnym transportem oraz na własny koszt. Wykonawca poniesie również koszty związane z prawidłowym zabezpieczeniem artykułów podczas dostawy, w tym koszty jego opakowania.
Wykonawca jest zobowiązany do dokonania rozładunku artykułów oraz wniesienia do pomieszczenia wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego. Za szkody powstałe w trakcie transportu, rozładunku oraz wnoszenia do pomieszczenia wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego odpowiada Wykonawca.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

33711900-6 - Mydło

18930000-7 - Worki i torby

4.5.5.) Wartość części: 138243,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136580,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Higiena Paper Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762711955

7.3.3) Ulica: Smoleńsk 33 lok. 103

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-112

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93880,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114034,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127681,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114034,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTICHEM Warszawa Rafał Kucharski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213269591

7.3.3) Ulica: Łabędzia 17

7.3.4) Miejscowość: Ząbki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-091

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114034,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy