Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Siedliszczu

GMINA SIEDLISZCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00287061
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287061/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-12 09:01
Lokalizacja
Siedliszcze, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd133c3a-0db2-45fb-93bb-92add82c4f18
Identyfikator
5632160545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287061 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Siedliszczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEDLISZCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198008

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 15A

1.5.2.) Miejscowość: Siedliszcze

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-130

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@siedliszcze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedliszcze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cd133c3a-0db2-45fb-93bb-92add82c4f18

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Siedliszczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd133c3a-0db2-45fb-93bb-92add82c4f18

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287061

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130829/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Siedliszczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GT.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W skład placu zabaw w Siedliszczu wchodzą następujące elementy: tablica informacyjna (regulamin bezpiecznego korzystania z urządzeń), karuzela tarczowa, bujak dwuosobowy, bujak sprężynowy, statek, trampolina, domek mini, huśtawka wagowa, nawierzchnia bezpieczna. Zamówienie obejmuje roboty rozbiórkowe, dostawę oraz montaż elementów placu zabaw,
wykonanie stref bezpieczeństwa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 218 000,00 zł. W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły dwie oferty, obie znacznie przewyższają środki jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowania zadania. Po przeprowadzonej analizie budżetu stwierdzono, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane