Wymiana glikolu propylenowego EKO o stężeniu 35% oraz sukcesywna dostawa glikolu.

SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00287395
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-12 10:25
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1ffff6e-e34a-42d2-b56b-0af624d4a811
Identyfikator
7781128565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287395 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana glikolu propylenowego EKO o stężeniu 35% oraz sukcesywna dostawa glikolu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630863147

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Wrzoska 1

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-663

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 616 25 00

1.5.8.) Numer faksu: zampub@szoz.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szoz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szoz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zampub.szoz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana glikolu propylenowego EKO o stężeniu 35% oraz sukcesywna dostawa glikolu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1ffff6e-e34a-42d2-b56b-0af624d4a811

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103734/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Opróżnienie i wymiana glikolu wraz z utylizacją zużytego glikolu i niezbędnymi czynnościami zgodnie z DTR oraz sukcesywna dostawa glikolu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258434

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ADZP-381-51/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana glikolu propylenowego EKO o stężeniu 35% w instalacji ciepła technologicznego wraz z płukaniem, czyszczeniem instalacji i wykonaniem niezbędnych prac celem ponownego uruchomienia instalacji oraz sukcesywna dostawa glikolu – w WCP przy ul. Wrzoska 1 w Poznaniu.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz 3 do SWZ – Formularz cenowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego została złożona jedna oferta, która na skutek badania i oceny oferty została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 i pkt 10 Ustawy, które stanową: "że, jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia" i "zawiera błędy w obliczeniu ceny lub kosztu". W związku z powyższym Zamawiający zobowiązany jest do unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w ww. części.
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi