Remont elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Legnickiej 8 w Chojnowie, adres inwestycji : działka nr 211/6, obręb 0004, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów
CHOJNOWSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00287451
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287451/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 10:36
- Lokalizacja
- Chojnów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b09f3ba-850e-4b3f-ba96-1e7557b18b26
- Identyfikator
- 6941497183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287451 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Legnickiej 8 w Chojnowie, adres inwestycji : działka nr 211/6, obręb 0004, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CHOJNOWSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: ChZGKiM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390401722
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Michała Drzymały 30
1.5.2.) Miejscowość: Chojnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-225
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 81 88 370 wewnętrzny 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@chzgkim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chzgkim.chojnow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b09f3ba-850e-4b3f-ba96-1e7557b18b261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Legnickiej 8 w Chojnowie, adres inwestycji : działka nr 211/6, obręb 0004, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b09f3ba-850e-4b3f-ba96-1e7557b18b26
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287451
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00230054/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Legnickiej 8 w Chojnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232773
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Remont elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Legnickiej 8 w Chojnowie, adres inwestycji : działka nr 211/6, obręb 0004, jednostka ewidencyjna 020901_1 Chojnów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty stanowiące załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, tj:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Przedmiary robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W ww. postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego, Zamawiający poinformował, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 630.774,41 brutto. Oferta nr 1 złożona przez Izabela Mielewczyk KAMBUD ul. Kocborowska 7-9, 83-200 Starogard Gdański zawiera cenę przewyższającą kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Oferta nr 2 złożona przez AMTC POLAND Sp. z o.o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 2 lit. C .
Złożone oferty nie podlegające odrzuceniu przekroczyły kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwot na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 575146,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 790000,00 PLN
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |