Modernizacja mostu w ciągu drogi gminnej na rzece Kisielina w miejscowości Zabawa nr 200120K w km 2+510

Gmina Radłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00287457
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-12 10:38
Lokalizacja
Radłów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f0a4448-2cf3-47d5-bbcc-5efb049fcbc3
Identyfikator
8731001716
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty budowlane w zakresie renowacji mostów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287457 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja mostu w ciągu drogi gminnej na rzece Kisielina w miejscowości Zabawa nr 200120K w km 2+510

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660915

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Radłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f0a4448-2cf3-47d5-bbcc-5efb049fcbc3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja mostu w ciągu drogi gminnej na rzece Kisielina w miejscowości Zabawa nr 200120K w km 2+510

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f0a4448-2cf3-47d5-bbcc-5efb049fcbc3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030561/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja mostu w ciągu drogi gminnej na rzece Kisielina w miejscowości Zabawa nr 20012ok w km 2+510

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248614

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPI.271.25.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja mostu w ciągu drogi gminnej na rzece Kisielina w miejscowości Zabawa nr 200120K w km 2+510”.2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
• remont i zabezpieczanie antykorozyjne podpór,
• naprawa skrzydeł i przyczółków za pomocą zaprawy PCC,
• wymiana żelbetowej płyty pomostu,
• remont dźwigarów (czyszczenie, wspawanie elementów stalowych, malowanie),
• wykonanie nawierzchni na obiekcie,
• wykonanie klap chodnikowych,
• wymiana umocnień przyczółków,
• wymiana izolacji płyty pomostu,
• wykonanie nawierzchni izolacji na chodnikach,
• montaż balustrad,
• wymian płyt przejściowych,
• wymiana nawierzchni i podbudowy na dojazdach,
• wymiana dylatacji,
• wymiana krawężników oraz montaż ścieku przykrawężnikowego.
3. Ponad to szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają:
• Przedmiar robót – Załącznik nr 4
• Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 5
• STWiORB – Załącznik nr 6
• Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu zostało złożonych sześć ofert:
1) GRUPA BOGUCCY Sp. z o.o., ul. Cyniarska 22/209, 43-300 Bielsko – Biała
NIP: 9372753278 - 1 198 997,85 zł
2) MG Infrastruktura Marian Wołczyk, ul. Podwisłocze 18/105, 35-309 Rzeszów
NIP: 7931456898 - 1 191 437, 77 zł
3) Firma Inżynieryjno – Budowlana „F.I.B. TALAGA”, ul. Słowackiego 90a, 32-400 Myślenice,
NIP 6811225807 - 1 228 555,02 zł
4) FS MOSTY Sp. z o. o., ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków, NIP 6762673031 - 1 116 049,47 zł
5) Primost Serwis Spółka z o.o., ul Odkrywkowa 91 a, 42-504 Będzin,
NIP 6252482272 - 1.385.000,00 zł
6) KORBUD Adam Korczak, ul. Przyjazna 8, 25-351 Cedzyna, NIP 6551793695 - 1 200 874,83zł
powyższe kwoty przewyższają opublikowaną na stronie internetowej prowadzonego postępowania, kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 600 000,00 zł. Jednocześnie Zamawiający nie jest w stanie podwyższyć tejże kwoty do wartości oferty, która ewentualnie uznana zostałaby za najkorzystniejszą.
Mając na uwadze powyższy stan faktyczny, który wypełnia dyspozycję określoną w art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, zgodnie z którą zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty, koniecznym stało się unieważnienie przedmiotowego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1385000,00 PLN

2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane