„Modernizacja i dostosowanie MDS w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Leżajsku”
MIASTO LEŻAJSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00287478
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287478/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 10:43
- Lokalizacja
- Leżajsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eaf87266-465c-4204-9ba3-0c56c988fab4
- Identyfikator
- 8161673010
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287478 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja i dostosowanie MDS w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Leżajsku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO LEŻAJSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 24 27 333
1.5.8.) Numer faksu: 17 24 27 333
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miastolezajsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastolezajsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eaf87266-465c-4204-9ba3-0c56c988fab41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja i dostosowanie MDS w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Leżajsku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eaf87266-465c-4204-9ba3-0c56c988fab4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287478
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029487/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Modernizacja i dostosowanie MDS w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Leżajsku”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240250
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.271.2.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1219512,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja i dostosowanie MDS w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Leżajsku” Zakres zamierzenia budowlanego obejmuje remont części piwnic budynku szkoły znajdującym się przy ul. Grunwaldzkiej 1, działka nr ewidencyjny 4405/2 w Leżajsku.
2. Zamówienie jest współfinansowane z „Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”.
3. Zakres prac obejmuje:
wymianę stolarki okiennej z szybami bezpiecznymi i drzwiowej wewnętrznej w piwnicy budynku – zgodnie z częścią rysunkową
modernizacja instalacji c.w.u. (wymiana wskazanych grzejników i wykonanie dodatkowych),
poprawa dostępności dla osób niepełnosprawnych poprzez powiększenie wybranych drzwi do szer. w świetle przejścia min. 90cm
wymiana części opraw oświetleniowych zgodnie z częścią rysunkową
wyrównanie poziomu posadzki między czytelnią a biblioteką
wykonanie tynków dekoracyjnych zmywalnych zamiast starej lamperii
demontaż starych wykładzin PCV
skucie starych płytek ściennych i podłogowych oraz wykonanie nowych
demontaż starych urządzeń sanitarnych i armatury oraz montaż nowych
skucie odparzonych, zagrzybiałych tynków i wykonanie odgrzybiania
wykonanie iniekcji zawilgoconych ścian
wymiana osprzętu elektrycznego (gniazdka i włączniki)
montaż osłon okiennych zewnętrznych zgodnie z rozporządzeniem dot. MDS (Dz. U. poz. 932)
wykonanie automatycznego SZR dla agregatu prądotwórczego
wykonanie sufitów podwieszanych w celu zamaskowania części rur instalacyjnych
wykonanie aneksu kuchennego jako miejsca wyposażonego w urządzenia do przygotowywania posiłków
wykonanie wentylacji mechanicznej
wykonanie oznakowania zgodnie z rozporządzeniem dot. MDS (Dz. U. Poz. 932)
montaż stacji uzdatniania wody
wykończenie istniejącej klatki schodowej stanowiącej wyjście zapasowe
Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób niepełnosprawnych, a w przypadku istniejących Zarządca Obiektu deklaruje zapewnić wsparcie innej osoby zgodnie z art.7 ust. 1 i 2 pkt 1 Ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj. Dz.U. z 2020 r. poz. 1062).
4. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania robót określa:
dokumentacja projektowa, zawierająca projekt budowlany, projekt wykonawczy wg załącznika nr 8 do SWZ, a także formularz cenowy zawierający przedmiary robót, który stanowi załącznik nr 2 SWZ.
5. Wykonawca przekaże Zamawiającemu komplet dokumentów do zakończenia robót (protokoły, obmiar robót, certyfikaty i deklaracje zgodności na wbudowane materiały).
8. Materiały budowlane stosowane do wykonywania przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane.
9. Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 80%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1386170,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1386170,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1386170,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wojciech Leja Jakub Leja Spółka Cywilna
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Wojciech Leja, oraz Jakub Leja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523850080
7.3.3) Ulica: Rakszawa 1581
7.3.4) Miejscowość: Rakszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 37-111
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1386170,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |