,, Dostawa odzieży i środków ochrony osobistej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,.

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00287529
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-12 10:54
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2f867b5-531b-4dba-a3ff-4b4d600cd6ee
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt osobistyHełmyObuwie ochronneOdzież ochronna i zabezpieczającaKamizelki kuloodporne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287529 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
,, Dostawa odzieży i środków ochrony osobistej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gora.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,, Dostawa odzieży i środków ochrony osobistej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2f867b5-531b-4dba-a3ff-4b4d600cd6ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038856/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa odzieży i środków ochrony osobistej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.46.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży i środków ochrony osobistej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wymienionych poniżej:
1.
Buty taktyczne bojowe dla BZK
2 pary
2.
Spodnie taktyczne bojowe – dla BZK
2 szt.
3.
Bluzka T-shirt z nadrukiem – dla BZK 5 szt.
4.
Bluza polar taktyczne bojowe – dla BZK
2 szt.
5.
Kurtka softshell taktyczna – dla BZK
2 szt.
6.
Ubiór bojowy 3 – częściowy FHR 008 - OSP
9 szt.
7.
Hełm techniczny 12 szt.
8.
Hełm dragon 24 szt.
9.
Ubiór specjalny 27 szt.
10.
Ubiór specjalny 24 szt.
11.
Obuwie specjalne skórzane 36 szt.
12.
Rękawice specjalne 37 szt.

13
Kamizelka kuloodporna certyfikowana 4 szt.
14
Hełm balistyczny
4 szt.
Dokładny opis wymagań funkcjonalnych, jakościowych itp. zawarto w załączniku nr 2 do SWZ.
Produkty referencyjne, którymi posłużono się w celu zobrazowania przeznaczenia i funkcjonalności zostały dopuszczone do obrotu poza działalnością koncesjonowaną.
Dostawa i nabycie towarów, o których mowa w art. 146 a ust. 1 ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej ( Dz. U. 2024 r. , poz. 1907 z późn. zm. ) jest możliwe jedynie na zasadach wskazanych w art. 146 a ust. 2 tejże ustawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35810000-5 - Sprzęt osobisty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18444110-7 - Hełmy

18830000-6 - Obuwie ochronne

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

35815100-1 - Kamizelki kuloodporne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy