„Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej rozbudowy, przebudowy, nadbudowy istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego (...)"
Gmina Starachowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00287531
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-12 10:55
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d940fdc5-f610-4a91-b7d3-246fc3eb2062
- Identyfikator
- 6641909150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287531 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej rozbudowy, przebudowy, nadbudowy istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego (...)"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d940fdc5-f610-4a91-b7d3-246fc3eb20621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej rozbudowy, przebudowy, nadbudowy istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego (...)"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d940fdc5-f610-4a91-b7d3-246fc3eb2062
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019960/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.31 Starachowicki Program Mieszkaniowy -opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy, przebudowy, nadbudowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 104
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267443
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 271.24.2026.ESł
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 204324,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej rozbudowy, przebudowy, nadbudowy istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego ze zmianą sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na lokale mieszkalne wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną oraz rozbudową drogi wewnętrznej przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 104 w Starachowicach” w ramach zadania: „Starachowicki Program Mieszkaniowy”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do opracowania projektowego określa
załączniki nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia.
Przedmiotowy budynek mieszkalny po zrealizowaniu przeznaczony będzie dla wszystkich użytkowników, w tym również dla osób niepełnosprawnych.
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudniania osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.
W przypadku, gdy będzie to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Wykonawca powoła się na znak towarowy, patent lub pochodzenie (markę, producenta, dostawcę) materiałów oraz na normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy odniesienia, o których mowa w art. 99 ust. 1-7 ustawy Prawo zamówień publicznych, wówczas jest obowiązany wskazać w dokumentacji, że dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych oraz zobowiązany jest doprecyzować zakres dopuszczalnej równoważności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnionena podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |