Dostawa wraz z montażem urządzeń i narzędzi diagnostycznych na potrzeby wyposażenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach.
Powiat Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00287625
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-12 11:17
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-425dcee8-f1b2-4f3d-bc2b-64bc7304fb5a
- Identyfikator
- 7122807434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287625 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem urządzeń i narzędzi diagnostycznych na potrzeby wyposażenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 9
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-072
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13027581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem urządzeń i narzędzi diagnostycznych na potrzeby wyposażenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-425dcee8-f1b2-4f3d-bc2b-64bc7304fb5a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040068/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa urządzeń i narzędzi diagnostycznych w ramach doposażenia okręgowej stacji kontroli pojazdów oraz pracowni kształ. zawod. w ramach projektu pn. : "Modernizacja infrastr. Okręgowej Stacji..."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.: „Modernizacja infrastruktury Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach - kadry zawodowe dla przyszłości”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222820
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGM-ZP.272.13.2.2026.PD3
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105682,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń i narzędzi diagnostycznych na potrzeby wyposażenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach przy ul. Przemysłowej 44 oraz pracowni kształcenia zawodowego Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach przy ul. Wilczyńskiego 98 w ramach projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach - kadry zawodowe dla przyszłości”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, tj. w szczególności:Część I:
1) Przyrząd do kontroli i ustawienia geometrii kół,
2) Kompresor śrubowy,
3) Analizator spalin z dymomierzem,
Termin wykonania zamówienia – 45 dni od daty podpisania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43800000-1 - Urządzenia warsztatowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38548000-8 - Przyrządy do pojazdów mechanicznych
42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.5.) Wartość części: 91760,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń i narzędzi diagnostycznych na potrzeby wyposażenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach przy ul. Przemysłowej 44 oraz pracowni kształcenia zawodowego Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach przy ul. Wilczyńskiego 98 w ramach projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach - kadry zawodowe dla przyszłości”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, tj. w szczególności:Część II:
1) Podgrzewacz indukcyjny,
2) Klucz udarowy akumulatorowy,
3) Zestaw diagnostyczny do wtryskiwaczy Common Rail,
4) Tester ciśnienia układu hamulcowego,
5) Tester sprawności akumulatora,
6) Zestaw do wykrywania nieszczelności w układzie klimatyzacji,
7) Programator czujników TPMS,
Termin wykonania zamówienia – 45 dni od daty podpisania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43800000-1 - Urządzenia warsztatowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39310000-8 - Urządzenia zaopatrzeniowe
39290000-1 - Wyposażenie różne
42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
38548000-8 - Przyrządy do pojazdów mechanicznych
4.5.5.) Wartość części: 11399,39 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń i narzędzi diagnostycznych na potrzeby wyposażenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach przy ul. Przemysłowej 44 oraz pracowni kształcenia zawodowego Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach przy ul. Wilczyńskiego 98 w ramach projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach - kadry zawodowe dla przyszłości”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, tj. w szczególności:Część III:
1) Szafka narzędziowa z wyposażeniem.
Termin wykonania zamówienia – 45 dni od daty podpisania umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 43800000-1 - Urządzenia warsztatowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38548000-8 - Przyrządy do pojazdów mechanicznych
42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
39290000-1 - Wyposażenie różne
39310000-8 - Urządzenia zaopatrzeniowe
4.5.5.) Wartość części: 2522,31 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8519,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10194,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8519,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442
7.3.3) Ulica: ul. Usługowa 4
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 43-392
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8519,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |