Kompleksowa termomodernizacja wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną budynku użyteczności publicznej w Paradyżu

GMINA PARADYŻ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00287686
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287686/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-12 11:30
Lokalizacja
Paradyż, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aeb3fa96-bcd3-4f30-b36f-44fe3bd31aa0
Identyfikator
7681716653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty grzewczeInstalowanie centralnego ogrzewaniaIzolacja cieplnaInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287686 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną budynku użyteczności publicznej w Paradyżu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PARADYŻ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 4

1.5.2.) Miejscowość: Paradyż

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-333

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 758 40 82

1.5.8.) Numer faksu: 44 758 40 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaparadyz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaparadyz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminaparadyz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa termomodernizacja wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną budynku użyteczności publicznej w Paradyżu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aeb3fa96-bcd3-4f30-b36f-44fe3bd31aa0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287686

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047843/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Kompleksowa termomodernizacja wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną budynku użyteczności publicznej w Paradyżu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt realizowany w ramach FELD.02 Fundusze europejskie dla zielonego Łódzkiego, Działanie FELD.02.27 Efektywność energetyczna – ZIT Tomaszów Mazowiecki-Opoczno, Program Regionalny - Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187591

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana źródeł ciepła wraz z budową instalacji grzejnikowej oraz ciepłej wody użytkowej w budynku Ośrodku Zdrowia ul. Polna 1, Paradyż.

Zadanie obejmuje następujący zakres robót:
1. Rozbiórkę komina kotłowni
2. Likwidacje kanału i otworu zsypowego
3. Zmniejszenie części otworów okiennych
4. Powiększenie otworu drzwiowego do klatki schodowej
5. Wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem izolacji ścian fundamentowych
6. Wykonanie docieplenia stropodachu
7. Wymianę okien
8. Wymianę drzwi
9. Wymianę bramy piwnicy
10. Remont połaci dachowej budynku
11. Demontaż starej instalacji c.o. oraz istniejącego źródła ciepła
12. Roboty budowlane w pomieszczeniu źródła ciepła
13. Montaż nowej instalacji i źródeł ciepła
14. Regulacja instalacji c.o.
15. Wykonanie próby ciśnieniowej instalacji na zimno
16. Wykonanie próby ciśnieniowej instalacji na gorąco
17. Zabezpieczenie antykorozyjne rur
18. Izolacja cieplna rur
19. Wymiana instalacji elektrycznej i montaż instalacji fotowoltaiki z magazynem energii
20. Wymiana istniejących skrzydeł drzwiowych na skrzydła o szerokości 90 cm wraz z wykłuciem istniejących ościeżnic, montażem nowych ościeżnic oraz obróbkami ścian szt. 18
21. Wyrównanie zaprawą MP na siatce z włókna tynków sufitów, położenie gładzi gipsowej, malowanie sufitów farbą emulsyjną na kolor biały – 201,34 m2
22. Wyrównanie zaprawą MP na siatce z włókna tynków ścian, położenie gładzi gipsowej, malowanie ścian farbą emulsyjną na kolor biały, do wysokości 1,80 m od poziomu posadzki lamperia z lakieru bezbarwnego – 693,42 m2
23. Skucie istniejących płytek ceramicznych, wykonanie wylewek wyrównujących, ułożenie wykładziny PCV – 201,34 m2
24. Wymiana instalacji kanalizacyjnej – 1 kpl.
25. Wymiana instalacji wodociągowej – 1 kpl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45232141-2 - Roboty grzewcze

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45321000-3 - Izolacja cieplna

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1931100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3689216,23 PLN

2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane