Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego C90/3
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Okonku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00287842
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-12 12:01
- Lokalizacja
- Okonek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b60f15e-de64-4cd2-b08c-ba19a5309385
- Identyfikator
- 7671657653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287842 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego C90/3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Okonku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 46
1.5.2.) Miejscowość: Okonek
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-965
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkim@okonek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zgkim.okonek.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/okonek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego C90/32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b60f15e-de64-4cd2-b08c-ba19a5309385
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00269238/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego C90/3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276305
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BW/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.:Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego C90/3
Zamówienia obejmuję sprzedaż oraz dostawę do gminy Okonek kruszywa o uziarnieniu:
1. Kruszywo frakcji 0/31,5 mm: 3705 Mg,
2. Kruszywo frakcji 0/63 mm: 735 Mg.
Warunki dostaw:
Miejsca dostaw kruszywa:
a) Okonek, ul. Mieszka I – 1910 Mg (0/31,5),
b) Okonek, ul Zielona – 1060 Mg (0/31,5),
c) Borucino – 735 Mg (0/31,5),
d) Borucino – 735 Mg (0/63).
Czas dostawy:
Dostawa odbędzie się partiami w roku 2026 do ww. miejsc, po zgłoszeniu telefonicznym od Zamawiającego 5 dni przed planowanym terminem dostawy, w dni robocze w godzinach 7:30-14:30. Zgłoszenie zawierać będzie miejsce dostawy, oraz wyznaczenie osoby uprawnionej do podpisania druku WZ.
Do każdej partii materiału należy dołączyć dokument dostawy (WZ), a do pierwszej dostawy – aktualną deklarację potwierdzającą parametry frakcji oraz kategorii kruszywa.
Zamawiający dopuszcza płatności po dostawach poszczególnych partii.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 453279,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 725923,95 PLN
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |