Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Makowie przy ul. Raciborskiej 40, gm. Pietrowice Wielkie.

GMINA PIETROWICE WIELKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00287884
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-12 12:09
Lokalizacja
Pietrowice Wielkie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06abf067-18fe-45c6-9269-a04861325d7a
Identyfikator
6391006339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie drzwi i okienWykonywanie pokryć dachowychIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL DUDAKietrz, PL · lot 0
687 219,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00287884 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Makowie przy ul. Raciborskiej 40, gm. Pietrowice Wielkie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIETROWICE WIELKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 5

1.5.2.) Miejscowość: Pietrowice Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-480

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 324198075

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pietrowicewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pietrowicewielkie.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pietrowicewielkie.ezamawiajacy.pl/pn/pietrowicewielkie/demand/288125/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Makowie przy ul. Raciborskiej 40, gm. Pietrowice Wielkie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06abf067-18fe-45c6-9269-a04861325d7a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047999/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Makowie, ul. Raciborska 40

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej – NextGenerationEU w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO), z wykorzystaniem wsparcia udzielanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach „Programu TERMO”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234069/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 594658,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Makowie przy ul. Raciborskiej 40, gm. Pietrowice Wielkie.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z termomodernizacją budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Makowie przy ul. Raciborskiej 40. Zakres prac obejmuje wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych metodą ETICS, ocieplenie stropu poddasza nieużytkowego, wykonanie robót elewacyjnych, naprawczych i wykończeniowych oraz wymianę podokienników zewnętrznych. W ramach zadania przewiduje się również demontaż istniejącej instalacji centralnego ogrzewania wraz z kotłem węglowym oraz wykonanie nowej instalacji c.o. z kotłem na pellet o mocy 26 kW, nowymi grzejnikami, armaturą i automatyką sterującą. Zamówienie obejmuje także wykonanie robót elektrycznych w obrębie kotłowni, prób szczelności instalacji, robót towarzyszących oraz uporządkowanie terenu po zakończeniu prac. Roboty będą prowadzone w czynnym, użytkowanym budynku zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.

Charakterystyka obiektu
- budynek mieszkalny wielorodzinny, istniejący, użytkowany,
- budynek dwukondygnacyjny z piwnicą i poddaszem nieużytkowym,
- konstrukcja tradycyjna murowana,
- dach dwuspadowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 687219,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 728799,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 687219,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo - Handlowy , Kamil Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 748 151 71 27

7.3.3) Ulica: ul. Zielona 42

7.3.4) Miejscowość: Kietrz

7.3.5) Kod pocztowy: 48-130

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 687219,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-14
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane