Modernizacja i doposażenie ogólnodostępnych obiektów – boisk piłkarskich Miasta Pabianice. Budowa nawodnienia i renowacja murawy boiska głównego na terenie Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów
Gmina Miejska Pabianice reprezentowana przez Prezydenta Miasta Pabianic Grzegorza Mackiewicza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288032
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 12:36
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c804511b-26cf-4591-9a8a-8d7537c48418
- Identyfikator
- 7311962756
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288032 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i doposażenie ogólnodostępnych obiektów – boisk piłkarskich Miasta Pabianice.
Budowa nawodnienia i renowacja murawy boiska głównego na terenie Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Pabianice reprezentowana przez Prezydenta Miasta Pabianic Grzegorza Mackiewicza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Pabianice
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpm1@um.pabianice,pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.um.pabianice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c804511b-26cf-4591-9a8a-8d7537c484181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i doposażenie ogólnodostępnych obiektów – boisk piłkarskich Miasta Pabianice.Budowa nawodnienia i renowacja murawy boiska głównego na terenie Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c804511b-26cf-4591-9a8a-8d7537c48418
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041351/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja i doposażenie ogólnodostępnych obiektów – boisk piłkarskich Miasta Pabianice. Budowa nawodnienia i renowacja murawy boiska głównego na terenie Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych związanych z “Modernizacją i doposażeniem ogólnodostępnych obiektów – boisk piłkarskich Miasta Pabianice”, etap Budowa nawodnienia i renowacja murawy boiska głównego na terenie Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów. Teren, na którym będą realizowane prace, to boisko sportowe usytuowane w Pabianicach (95-200) przy ul. Sempołowskiej 6. Zamówienie realizowane będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
4.1. Kompleksową realizację zadania pn. „Modernizacja i doposażenie ogólnodostępnych obiektów – boisk piłkarskich Miasta Pabianice budowa nawodnienia i renowacja murawy boiska głównego na terenie Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów”
4.1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji istniejącego boiska piłkarskiego o nawierzchni z murawy naturalnej, zlokalizowanego w Pabianicach przy
ul. Sempołowskiej 6, poprzez wykonanie kompletnego, podziemnego, automatycznego systemu nawodnienia murawy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, robotami towarzyszącymi, odtworzeniowymi i renowacyjnymi, w zakresie koniecznym do przywrócenia oraz poprawy parametrów użytkowych płyty boiska. Program użytkowy obiektu nie ulega zmianie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.1.2. Zamówienie realizowane będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232120-9 - Roboty nawadniające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione w oparciu o art. 255 pkt 3 ustawy Pzp ponieważ cena najkorzystniejszej oferty spośród ofert nie podlegających odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258742,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 560527,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |