Rozbudowa drogi gminnej nr 301225W Stróżewo - Przyborowice, gm. Załuski – etap 2

Gmina Załuski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515981
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515981/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-25 13:24
Lokalizacja
Załuski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7711e51b-f30b-4146-9f5a-b1cddc7dd1e7
Identyfikator
5671783457
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliInfrastruktura komunikacyjnaRoboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW "WAPNOPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłońsk, PL · lot 0
537 561,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515981 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 301225W Stróżewo - Przyborowice, gm. Załuski – etap 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Załuski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378545

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gminna 17

1.5.2.) Miejscowość: Załuski

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-142

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaluski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaluski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zaluski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi gminnej nr 301225W Stróżewo - Przyborowice, gm. Załuski – etap 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7711e51b-f30b-4146-9f5a-b1cddc7dd1e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515981

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030998/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Rozbudowa drogi gminnej nr 301225W Stróżewo - Przyborowice, gm. Załuski etap 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439076

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa drogi gminnej nr 301225W Stróżewo - Przyborowice, gm. Załuski – etap 2”. Pełen opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie, SST, SOR i przedmiarze robót. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą kosztorysu ofertowego. Nie złożenie kosztorysu skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy.
Droga gminna przeznaczona do rozbudowy zlokalizowana jest w miejscowościach Stróżewo i Przyborowice Dolne, gmina Załuski. Początek piketażu trasy znajduje się w km 0 + 550,00 w osi drogi gminnej nr 301224W. Koniec trasy zaznacza się w km 0 + 940,00 (zgodnie z przedmiarem i kosztorysem ofertowym) i nawiązuje się do jezdni gruntowej wzmocnionej kruszywem łamanym. Długość odcinka do rozbudowy 390,00 m. Droga nie posiada oznakowania pionowego ani poziomego. Szerokość pasa drogowego wynosi 6,50 m ÷ 10,00 m. Droga posiada nawierzchnię gruntową wzmocnioną kruszywem łamanym, która stanowi obecnie pas terenu przeznaczony do ruchu kołowego szerokości 3,00 m ÷ 4,50 m.
UWAGA! W załączonym do postępowania projekcie znajduje się informacja o rozbudowie całej długości drogi, jednak Zamawiający informuje, że rozbudowie podlega 390 m drogi!

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

32571000-6 - Infrastruktura komunikacyjna

45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 537561,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 746238,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 537561,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW WAPNOPOL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671841545

7.3.3) Ulica: Młodzieżowa 3 lok. 32

7.3.4) Miejscowość: Płońsk

7.3.5) Kod pocztowy: 09-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 537561,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane