Opracowanie inwentaryzacji i dokument. projektowej oraz wykonanie instalacji kanalizacji bytowej i deszczowej w formie „zaprojektuj i wybuduj” w budynku L-1 (10-29) WIL
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288190
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 13:05
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3df89264-28c5-4699-82a0-ee068a421cf7
- Identyfikator
- 6750006257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288190 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie inwentaryzacji i dokument. projektowej oraz wykonanie instalacji kanalizacji bytowej i deszczowej w formie „zaprojektuj i wybuduj” w budynku L-1 (10-29) WIL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pk.ezamawiajacy.pl/pn/PK/demand/278123/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie inwentaryzacji i dokument. projektowej oraz wykonanie instalacji kanalizacji bytowej i deszczowej w formie „zaprojektuj i wybuduj” w budynku L-1 (10-29) WIL2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3df89264-28c5-4699-82a0-ee068a421cf7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078845/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa i przebudowa instalacji kanalizacji opadowej w budynku 10-29 (W-13), WIL, ul.Warszawska 24, Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260158
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZKN-2/030/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie inwentaryzacji i dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji kanalizacji bytowej i deszczowej w formie „zaprojektuj i wybuduj” w budynku L-1 (10-29) Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej ul. Warszawska 24 w Krakowie
Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie systemu odprowadzenia wód opadowych i roztopowych z rejonu budynku L1, w szczególności z:
-dachu
- pochylni zjazdowych do kondygnacji podziemnych,
- nawierzchni utwardzonych,
- terenów przyległych do budynku,
- odwodnień liniowych i punktowych,
- studzienek wpustowych i rewizyjnych,
- nowych odcinków kanalizacji deszczowej,
Celem zadania jest:
- eliminacja zjawiska zalewania pomieszczeń podziemnych,
- zapewnienie grawitacyjnego lub wymuszonego odpływu wód opadowych,
- zapewnienie bezpiecznej i niezawodnej eksploatacji systemu odwodnienia,
- dostosowanie systemu do aktualnych i prognozowanych natężeń opadów zgodnie z obowiązującymi normami.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ zawierający: Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami.
Warunki realizacji zamówienia zawiera również projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
UWAGA: Najpóźniej w dniu zawarcia umowy Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu Tabeli elementów rozliczeniowych. Strony zgodnie postanawiają, że Tabela elementów rozliczeniowych będzie wykorzystywana w szczególności dla potrzeb ustalania wartości robót budowlanych zaniechanych, ustalania wartości koniecznych prac dodatkowych, ustalania wartości dodatkowych robót budowlanych, ustalania wartości robót budowlanych prawidłowo wykonanych przez Wykonawcę do dnia odstąpienia od Umowy lub jej wypowiedzenia przez którąkolwiek ze Stron.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232431-2 - Przepompownie wody odpadowej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |