„Dostawa i zapewnienie wsparcia Software Assurance dla posiadanych licencji WEBCON BPS oraz zakup dodatkowych licencji WEBCON BPS, wraz z zapewnieniem ich ważności do dnia 31 marca 2027 r.”
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288208
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-12 13:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-654b4eb2-45ef-4aac-91b0-5987941181d8
- Identyfikator
- 5250011875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288208 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i zapewnienie wsparcia Software Assurance dla posiadanych licencji WEBCON BPS oraz zakup dodatkowych licencji WEBCON BPS, wraz z zapewnieniem ich ważności do dnia 31 marca 2027 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marymoncka 32
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-968
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.bojarska@awf.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://awf.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i zapewnienie wsparcia Software Assurance dla posiadanych licencji WEBCON BPS oraz zakup dodatkowych licencji WEBCON BPS, wraz z zapewnieniem ich ważności do dnia 31 marca 2027 r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-654b4eb2-45ef-4aac-91b0-5987941181d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167368
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPZ 271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia zawiera m. innymi:
Software Assurance dla posiadanych licencji:
Nazwa licencji I ilość
• Workflow Server 2021.1 Prod - 1 szt.
• BPS Designer Studio CAL - 1 szt.
• BPS Office Framework - 1 szt.
• BPS o365 - 1 szt.
• BPS Mobile Applications Server - 1 szt.
• BPS OCR Framework 25k ppm - 1 szt.
• BPS SDK - 1 szt.
• BPOS Barcode 1 szt.
b) Dodatkowe licencje z Software Assurance do dnia 31 marca 2027 roku:
Nazwa licencji i ilość
• WEBCON BPS EDU CAL 500 dla Instytucji Edukacyjnych - 1 szt.,
• WEBCON BPS External CAL – Nieograniczona liczba Użytkowników Nazwanych Będącymi Uczniami i Studentami instytucji Edukacyjnej - 1 szt.
• BPS OCR AI Framework – 1 szt
4.5.3.) Główny kod CPV: 48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484835,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484835,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484835,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PCG ACADEMIA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170370170
7.3.3) Ulica: Jana Twardowskiego 3
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-302
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484835,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-31| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |