Budowa budynku magazynowego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce Jaracza 5 w Warszawie.

TEATR ATENEUM im. STEFANA JARACZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00288260
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00288260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-12 13:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df6fb1ef-d46f-4739-b894-b203c8523ef8
Identyfikator
5250009588
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKonstrukcje gotoweRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoSystemy oświetleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

MIŁOSZ TYLWarszawa, PL · lot 0
344 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288260 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku magazynowego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce Jaracza 5 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR ATENEUM im. STEFANA JARACZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016425365

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Jaracza 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-378

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@teatrateneum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatrateneum.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku magazynowego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce Jaracza 5 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df6fb1ef-d46f-4739-b894-b203c8523ef8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070780/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa budynku magazynowego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce Jaracza 5 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający prowadził postępowanie nr 2/2026 o tożsamym zakresie przedmiotowym w trybie podstawowym bez negocjacji. Wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit.a Ustawy oraz art. 226 ust. 1 pkt. 5 Ustawy.
Zgodnie z art. 305 pkt. 2 Ustawy:
Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Warunki w przedmiotowym postępowaniu nie uległy zmianie w sposób istotny w stosunku do postępowania nr 2/2026.
Tym samym spełnione zostały, przesłanki ustawowe, o których mowa w art. 305 pkt. 2 Ustawy i możliwe jest udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-95f7300a-9f02-42cd-94bc-6e3811f0cf02

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 248759,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową realizację budynku magazynowego z infrastrukturą techniczną i
zagospodarowaniem terenu, na działce nr ew. 91 z obrębu 5-04-08 w Warszawie, zgodnie z decyzją o pozwoleniu na
budowę NR 279/SRD/PB/2025 z dn. 16 września 2025 r. oraz dokumentacją projektową.
Zamawiający informuje, iż działka przy ul. Jaracza 5, użytkowana przez Teatr Ateneum jest dzierżawiona od Miasta
Stołecznego Warszawa i posiada przyłącze elektryczne.
Wykonawca jest zobowiązany do wykonania projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych (jeżeli
będzie zachodziła taka konieczność) wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień.
Wykonawca jest zobowiązany do umożliwienia użytkowania parkingu przez Zamawiającego na działce Jaracza 5 w trakcie
realizacji zamówienia, w zakresie nie kolidującym z prowadzonymi pracami.
Wykonawca będzie zobowiązany do zabezpieczenia przed zniszczeniem istniejących elementów budowlanych oraz
usuwania na bieżąco odpadów (sprzątanie placu).
Należy odtworzyć nawierzchnię z płyt betonowych i oznaczenia miejsc postojowych po robotach związanych z ułożeniem
podziemnych przewodów do zaprojektowanych latarni.
Wykonawca będzie zobowiązany do zorganizowania terenu budowy w sposób umożliwiający mu właściwe i terminowe
wykonanie przedmiotu zamówienia/Umowy, oraz uzyskania ewentualnych zgód na zajęcie terenu znajdującego się we
władaniu m.st. Warszawy lub innych podmiotów w zakresie niezbędnym do realizacji przedmiotu zamówienia.
Wszelkie urządzenia i materiały zdemontowane przez Wykonawcę podczas prac rozbiórkowych podlegają zwrotowi do
Zamawiającego, o ile Zamawiający nie postanowi inaczej.
Wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia ochrony mienia znajdującego się na terenie budowy w terminie od daty przejęcia terenu budowy do daty przekazania obiektu do użytkowania.
Wykonanie robót budowlanych będzie realizowane w oparciu o harmonogram rzeczowo-finansowy, przygotowany przez
Wykonawcę, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
Do obowiązków Wykonawcy będzie należało wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z powykonawczą
inwentaryzacją geodezyjną oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z zakończeniem robót, w tym zgłoszeniem
ich zakończenia i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w przypadku takiego obowiązku wynikającego z obowiązujących
przepisów prawa.
Gwarancja.
Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 36 miesięcznej gwarancji. Gwarancja stanowi kryterium oceny
ofert i może zostać wydłużona.
Zatrudnienie na umowę o pracę.
Zamawiający określa, że wszelkie czynności bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu zamówienia na terenie budowy
mają być wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub jego podwykonawców na podstawie umowy o pracę.
Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót na działce
Zamawiającego, czyli tzw. pracowników fizycznych. Wymóg nie dotyczy kierownika budowy, kierowników robót, dostawców
materiałów budowlanych.
Ubezpieczenie.
Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z
prowadzoną działalnością gospodarczą i posiadanym mieniem o sumie gwarancyjnej nie mniejszej niż 4.000.000,00 zł
(słownie: cztery miliony) na jeden i wszystkie wypadki w okresie ubezpieczenia.
Nadzór autorski.
Zamawiający zapewni nadzór autorski nad realizowanymi pracami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Miłosz Tyl

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387796708

7.3.3) Ulica: Smoleńska 82/11

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-528

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane