Organizacja i przeprowadzenie półkolonii z programem profilaktycznym
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ WRONKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288284
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-12 13:22
- Lokalizacja
- Wronki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e124da2-fe3f-4c9f-82c1-b184a95ac501
- Identyfikator
- 7871854329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288284 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie półkolonii z programem profilaktycznym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ WRONKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004613395
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 23
1.5.2.) Miejscowość: Wronki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mgopswronki@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mgopswronki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e124da2-fe3f-4c9f-82c1-b184a95ac5011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie półkolonii z programem profilaktycznym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e124da2-fe3f-4c9f-82c1-b184a95ac501
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00184578/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja i przeprowadzenie półkolonii z programem profilaktycznym w 4 jednotygodniowych turnusach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225578
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MGOPS.2410.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie półkolonii z programem profilaktycznym (od poniedziałku do
piątku w godzinach od 8:00 do 15:00) w 4 jednotygodniowych turnusach, w okresie od 29 czerwiec 2026r. do 31 sierpień
2026r., dla maksymalnie 360 dzieci w wieku 6-14 lat z terenu miasta i gminy Wronki, w tym:
- 2 turnusy dla dzieci w przedziale wiekowym 6-9 lat
- 2 turnusy dla dzieci w przedziale wiekowym 10-14 lat
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 i 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 256 ustawy Prawo zamówień publicznych.Uzasadnienie faktyczne: wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, tj. postępowanie na tożsamy przedmiot zamówienia zostało przywrócone do etapu badania i oceny ofert.
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |