Przebudowa ul. Łąkowej w miejscowości Świętoszów
GMINA OSIECZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288412
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288412/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 13:50
- Lokalizacja
- Osiecznica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-598f4ca1-641e-4f66-b2af-ebf6a17e1c75
- Identyfikator
- 6121636295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288412 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Łąkowej w miejscowości Świętoszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIECZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubańska 43
1.5.2.) Miejscowość: Osiecznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-724
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757312107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.rutkowska@osiecznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.osiecznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-598f4ca1-641e-4f66-b2af-ebf6a17e1c751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Łąkowej w miejscowości Świętoszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-598f4ca1-641e-4f66-b2af-ebf6a17e1c75
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288412
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049563/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa ul. Łąkowej w miejscowości Świętoszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226589
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO-SG.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Przebudowa ul. Łąkowej w miejscowości Świętoszów”.
W ramach zamówienia przewiduje się wykonanie:
a) Roboty przygotowawcze:
- roboty geodezyjne przed i powykonawcze,
- mechaniczne karczowanie krzaków i poszycia,
- karczowanie i usunięcie istniejących pni i korzeni,
-zdjęcie humusu z przyległego terenu na grub. 20cm,
b) Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka istniejącej konstrukcji jezdni o nawierzchni utwardzonej (tłuczeń, kostka)
z odwozem i utylizacją,
c) Roboty ziemne:
- wykonanie nasypów z gruntu niewysadzinowego,
- korytowanie na głębokość do 40cm pod proj. Konstrukcję jezdni ciągu pieszo-rowerowego,
d) Obramowanie ciągu pieszo-jezdnego:
- ustawienie krawężnika kamiennego 15x30cm na ławie betonowej C12/15 grub. 20cm, materiał rozbiórkowy będący w posiadaniu Inwestora wraz z dowozem z odległości do 1km,
e) Konstrukcja ciągu pieszo-jezdnego:
- warstwa ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym lub wapnem o Rm=2,5Mpa grub. 10cm,
- wykonanie podbudowy z tłucznia 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie o grub. 20cm,
- wykonanie nawierzchni ciągu pieszo-jezdnego z kostki kamiennej 9/11 na podsypce cem-piask 1:4 gr. 5cm, materiał rozbiórkowy będący w posiadaniu Inwestora wraz z dowozem
z odległości do 1km,
f) Roboty wykończeniowe:
- uzupełnienie terenu humusem na grub. 5cm wraz z obsianiem mieszankami traw,
- uzupełnienie poboczy tłuczniem kamiennym 0/31 na grub. 20cm,
- wykonanie oznakowania pionowego.
Zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączonej dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 784655,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1447939,6 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 784655,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Drogowo Budowlana "BRUK-BUD" Jerzy Żoga, Grzegorz Jewtuch, Zbigniew Franczyk s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6161522646
7.3.3) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 24-26
7.3.4) Miejscowość: Lwówek Śląski
7.3.5) Kod pocztowy: 59-600
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 784655,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |