Dystrybucja energii elektrycznej do urządzeń infrastruktury drogowej administrowanych przez GDDKiA Oddział w Rzeszowie na obszarze działania OSD PGE Dystrybucja S.A. Od. w Rzeszowie – 2 PPE z S19
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288450
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288450/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-12 13:57
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4c81c26-4bee-46a7-b810-1e49ee2fa517
- Identyfikator
- 8131106223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288450 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dystrybucja energii elektrycznej do urządzeń infrastruktury drogowej administrowanych przez GDDKiA Oddział w Rzeszowie na obszarze działania OSD PGE Dystrybucja S.A. Od. w Rzeszowie – 2 PPE z S19
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500122
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 20
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatrzeszow@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dystrybucja energii elektrycznej do urządzeń infrastruktury drogowej administrowanych przez GDDKiA Oddział w Rzeszowie na obszarze działania OSD PGE Dystrybucja S.A. Od. w Rzeszowie – 2 PPE z S192.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4c81c26-4bee-46a7-b810-1e49ee2fa517
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288450
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108407/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dystrybucja energii elektr do urządzeń infrastr dr admin przez GDDKiA Oddział w Rzeszowie na obszarze działania Operatora Systemu Dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. O/Rzeszów–2 PPE z S19
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a. ustawy
Prawo zamówień publicznych, który przewiduje możliwość udzielenia zamówienia z wolnej ręki w przypadku, gdy usługi
mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, jeżeli nie
istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego
zawężenia parametrów zamówienia. Nie istnieje rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze – usługa dystrybucji
energii elektrycznej do punktów poboru energii wyszczególnionych w załączonym wykazie, będąca przedmiotem
zamówienia, może być świadczona wyłącznie przez
PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Rzeszowie, który jest właścicielem infrastruktury przesyłowej. W/w przyczyny techniczne o
obiektywnym charakterze uniemożliwiają realizację przedmiotowego zamówienia przez innego Wykonawcę.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O/RZ.D-3.2421.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dystrybucja energii elektrycznej do urządzeń infrastruktury drogowej administrowanych przez GDDKiA Oddział w Rzeszowie na obszarze działania Operatora Systemu Dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Rzeszowie – 2 PPE z S19 Część 1: SZ VII (szafa oświetlenia infrastruktury SZR), , Dukla, Równe nr dz. 1024.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 18396,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dystrybucja energii elektrycznej do urządzeń infrastruktury drogowej administrowanych przez GDDKiA Oddział w Rzeszowie na obszarze działania Operatora Systemu Dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Rzeszowie – 2 PPE z S19 Część 2 Szafa zasilająca SZII - infrastruktura drogowa SZR droga S19, Dukla, Równe nr dz. 4294.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
4.5.5.) Wartość części: 21024,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131106223
7.3.3) Ulica: ul. 8 Marca 8
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-065
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22627,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131106223
7.3.3) Ulica: ul. 8 Marca 8
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-065
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25859,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |