Remont istniejących nawierzchni dróg gminnych polegający na ponownym dwukrotnym powierzchniowym utrwaleniu emulsją bitumiczną wraz z remontem ubytków i zaniżeń w nawierzchni
Gmina Brwinów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00516009
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00516009/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-25 13:29
- Lokalizacja
- Brwinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-052bc4cd-9233-4d56-8c2a-b8d19d187b50
- Identyfikator
- 5342254858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00516009 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont istniejących nawierzchni dróg gminnych polegający na ponownym dwukrotnym powierzchniowym utrwaleniu emulsją bitumiczną wraz z remontem ubytków i zaniżeń w nawierzchni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brwinów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269203
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grodziska 12
1.5.2.) Miejscowość: Brwinów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 7382567
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: halina.bak@brwinow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: brwinow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugb.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont istniejących nawierzchni dróg gminnych polegający na ponownym dwukrotnym powierzchniowym utrwaleniu emulsją bitumiczną wraz z remontem ubytków i zaniżeń w nawierzchni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-052bc4cd-9233-4d56-8c2a-b8d19d187b50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516009
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.43.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 202235,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot umowy obejmuje wykonanie remontu nawierzchni dróg gminnych: ul. Leśnej w Żółwinie, ul. Żyrardowskiej i Radomskiej w Brwinowie, poprzez dwukrotne powierzchniowe utrwalenie emulsją bitumiczną wraz z remontem ubytków i zaniżeń w nawierzchni na łącznej powierzchni 5 343,00 m2.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje wykonanie:
1) oczyszczenia krawędzi jezdni z roślinności i ziemi grubości do 10 cm po dwóch stronach jezdni szerokości 2 x 0,50 m wraz z wywiezieniem urobku,
2) wykonanie miejscowego remontu ubytków oraz zaniżeń w nawierzchni za pomocą grysu kamiennego i emulsji bitumicznej (nie przekroczy 3% łącznej powierzchni robót do wykonania),
3) wykonanie dwukrotnego powierzchniowego utrwalenia za pomocą grysu kamiennego i emulsji bitumicznej,
4) zabezpieczenie i oznakowanie terenu objętego robotami.
3. Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem umowy określony został w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – załącznik nr 2 do umowy.
4. Przed przystąpieniem do prac Wykonawca uzyska informacje o istniejącym uzbrojeniu w drogach przeznaczonych do naprawy od Brwinowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą w Brwinowie.
5. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu
u Zamawiającego.
6. Na wykonane roboty Wykonawca udziela 36-miesięcznej rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.
7. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności związane z realizacją zamówienia, polegające na wykonaniu dwukrotnego powierzchniowego utrwalenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. W Formularzu ofertowym zamawiający omyłkowo nie zamieścił zapisu przeznaczonego na umieszczenie przez Wykonawców informacji stanowiących kryterium pozacenowe oceny ofert tj. okresu udzielonej gwarancji.W zaistniałych okolicznościach wykonawcy nie mieli możliwości zaoferowania przyjętego przez siebie okresu gwarancji. Taka wada ma wpływ na wynik postępowania. Błąd w formularzu, stwierdzony po upływie terminu składania ofert, który uniemożliwia ocenę wszystkich złożonych ofert, w ocenie zamawiającego jest przesłanką do unieważnienia postępowania. Błąd w formularzu spowodował, że wykonawcy nie wskazali danych potrzebnych do oceny ofert lub różnie zrozumieli zapisy o rękojmi.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |