Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego przy boisku Szkoły Podstawowej nr 217 przy ul. I. Paderewskiego 45
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288722
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 14:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fd96e95-9e07-4c82-9a6c-4c946439d865
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288722 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego przy boisku Szkoły Podstawowej nr 217 przy ul. I. Paderewskiego 45
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rembertow.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego przy boisku Szkoły Podstawowej nr 217 przy ul. I. Paderewskiego 452.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fd96e95-9e07-4c82-9a6c-4c946439d865
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013552/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego przy boisku Szkoły Podstawowej nr 217 przy ul. I. Paderewskiego 45
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240358
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 259497,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego przy boisku Szkoły Podstawowej nr 217 przy ul. I. Paderewskiego 45
1. Zakres robót
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku szatniowo-sanitarnego, zgodnie z dokumentacją projektową, w szczególności:
a) naprawa uszkodzeń elewacji zewnętrznych, uzupełnienie ubytków
b) demontaż istniejących pustaków szklanych, montaż okien stałych w miejsce zdemontowanych elementów.
c) odtworzenie obróbek blacharskich, wykonanie lub wymiana parapetów okiennych i drzwiowych.
d) naprawa spękań tynków wewnętrznych
e) poprawa wentylacji w budynku,
f) demontaż istniejącego pokrycia dachowego, wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z niezbędnymi warstwami i obróbkami.
g) montaż nagrzewnic elektrycznych o mocy ok. 6 kW każda, wykonanie niezbędnej instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |