Modernizacja budynku gminnego w miejscowości Kąty dla potrzeb GZGK Sochaczew
GMINA SOCHACZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288754
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288754/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-12 15:12
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33bb76bb-e53e-4911-9ec0-e3a46417c319
- Identyfikator
- 8371692031
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288754 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku gminnego w miejscowości Kąty dla potrzeb GZGK Sochaczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOCHACZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148526
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 0468642600
1.5.8.) Numer faksu: 0468642602
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminasochaczew@sochaczew.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sochaczew.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminasochaczew.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku gminnego w miejscowości Kąty dla potrzeb GZGK Sochaczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33bb76bb-e53e-4911-9ec0-e3a46417c319
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288754
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063514/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja budynku gminnego w miejscowości Kąty dla potrzeb GZGK w Sochaczewie - przebudowa budynku usługowego celem dostosowania do funkcji administracyjno-biurowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206606
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 498603,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku składowego na budynek Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Sochaczew, na terenie działek nr ewid. 36, 35/2, 129 w obrębie ewidencyjnym 0018 Kąty, w jednostce ewidencyjnej 142807_2, gmina Sochaczew. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego zawarty jest w Projekcie budowlanym stanowiącym załącznik do SWZ, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy.
3. Zakres zamówienia nie obejmuje wszystkich elementów wynikających
z dokumentacji projektowej. Elementy niewskazane w przedmiarze robót nie są objęte niniejszym postępowaniem i będą realizowane przez Zamawiającego we własnym zakresie lub w ramach odrębnych zamówień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45000000-7 - Roboty budowlane
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45321000-3 - Izolacja cieplna
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej i niepodlegającej odrzuceniu oferty złożonej przez Wykonawcę „RENAL BUD ADAM CEBULA” z siedzibą: Bieniewice ul. Błońska 25A, 05-870 Błonie w wysokości 582 009,94 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 425 000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 582009,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 653451,37 PLN
| 2026-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |