Kampania informacyjna dot. 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956 na nośnikach typu citylight w ramach Systemu Koordynacji Promocji.

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00288829
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00288829/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-12 16:17
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a08bdbcb-e57d-46ab-b2e2-25a5ed08096f
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi reklamowe

Wykonawcy

1 przyznane

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
2878,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288829 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kampania informacyjna dot. 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956 na nośnikach typu citylight w ramach Systemu Koordynacji Promocji.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kampania informacyjna dot. 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956 na nośnikach typu citylight w ramach Systemu Koordynacji Promocji.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a08bdbcb-e57d-46ab-b2e2-25a5ed08096f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288829

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030424/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.55 Kampania informacyjna dot. 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956 na nośnikach typu citylight

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220127

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy Pzp.

Uzasadnienie faktyczne:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. na podstawie zarządzenia prezydenta nr 764/2018/P podpisanego 31.10.2018 r. realizują zadanie na mocy uchwały Nr LXV1196/VII/2018 Rady Miasta Poznania z dnia 17 kwietnia 2018 r. w sprawie powierzenia spółce Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. zadania własnego gminy, w zakresie m.in. druku i montażu plakatów na nośnikach reklamowych typu citylight. Mając na uwadze powyższe, Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. mogą być jedynym wykonawcą niniejszej usługi i tym samym wypełnione zostały przesłanki udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.48.2026.EM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2340,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest druk i ekspozycja 30 sztuk plakatów informacyjnych na 30 nośnikach typu citylight dostępnych w Systemie Koordynacji Promocji, promujących obchody 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956.
2) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79341000-6 - Usługi reklamowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7770000488

7.3.3) Ulica: ul. Głogowska 14

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-734

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2878,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi