Dostawa mieszanki paszowej dla krów mlecznych RGD Brody

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00288896
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00288896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-12 22:23
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4527dbd3-85ec-483a-be1e-db033698a2b4
Identyfikator
7770004960
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288896 z dnia 2026-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mieszanki paszowej dla krów mlecznych RGD Brody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zofia.kaczmarek@up.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/up_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mieszanki paszowej dla krów mlecznych RGD Brody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4527dbd3-85ec-483a-be1e-db033698a2b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276388

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.251.887.A.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa paszy granulowanej dla krów mlecznych, w ilości 120 ton o zawartości:
Białko surowe 20%
Minimum 1,07JPM

Kolejność surowców na etykiecie:
- kukurydza
- śruta sojowa min 10%
- śruty zbożowe i inne surowce paszowe (brak otrąb w recepturze)
- zawartość witaminy E min 60 j.m.
- zawartość biotyny min 6mg
- zawartość niacyny min 150mg
- chelat aminokwasowy cynku min 30mg
- chelat aminokwasowy miedzi min 10mg
- chelat aminokwasowy manganu min 15 mg

2. Forma dostaw: Dostawy cykliczne (po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu) co około 15 dni w ilości 9t każda do siedziby Zamawiającego tj. Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne Brody 115, 64-310 Lwówek.
4. Pasza dostarczana luzem, pojazdem umożliwiającym załadunek paszy do silosu paszowego na terenie gospodarstwa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15710000-8 - Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy