Poprawa efektywności energetycznej w budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Koszyce-OSP Koszyce
GMINA KOSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288910
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288910/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-13 08:25
- Lokalizacja
- Koszyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7a457a6-30b1-40d5-91fb-e852abbe121d
- Identyfikator
- 6821606646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288910 z dnia 2026-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej w budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Koszyce-OSP Koszyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010091
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Elżbiety Łokietkówny 14
1.5.2.) Miejscowość: Koszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-130
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413514048
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@koszyce.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koszyce.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7a457a6-30b1-40d5-91fb-e852abbe121d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej w budynku użyteczności publicznej na terenie Gminy Koszyce-OSP Koszyce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7a457a6-30b1-40d5-91fb-e852abbe121d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288910
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025490/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku OSP w Koszycach wraz z dostosowaniem obiektu do potrzeb niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane jest w ramach: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: FEMP.02 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie: FEMP.02.02 Poprawa efektywności energetycznej -dotacja, Typ projektu: A. Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218987
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI 271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1144118,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace termomodernizacyjne budynku OSP w Koszycach zlokalizowanego w miejscowości Koszyce, na działce nr 578, przy ul. Topolowej 1, 32-130 Koszyce, celem podniesienia efektywności energetycznej budynku poprzez wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych, wymianę źródła ciepła, wymianę oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynku na technologię LED, montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku wraz z wymianą poszycia dachowego i ociepleniem stropodachu oraz wykonanie koniecznych prac polegających na dostosowaniu budynku dla potrzeb osób ze specjalnymi potrzebami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w audycie energetycznym, projekcie wykonawczym, projekcie technicznym, projekcie zagospodarowania terenu, STWiO, pomocniczo w przedmiarach robót – stanowiące załącznik nr 9 (OPZ) do specyfikacji warunków zamówienia.
UWAGA: zakres zamówienia nie obejmuje montażu monitoringu (w pomocniczym przedmiarze branży ogólno-budowlanej poz. od 17 do 17.12 i odpowiadającym jej zakresie dokumentacji projektowej, nie wyceniać tego zakresu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1273542,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1472476,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1273542,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Damian Grzyb COLOR-BUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5130063467
7.3.3) Ulica: Krótka
7.3.4) Miejscowość: Wielmoża
7.3.5) Kod pocztowy: 32-045
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1273542,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |