„Dostawa mebli do Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie”
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288914
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-13 10:21
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-751e9d0a-563f-4c53-8708-a04210554ba9
- Identyfikator
- 8133694069
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Meble szkolneBiurka i stołyMeble różneRóżne siedziska i krzesłaMeble recepcyjne
Wykonawcy
2 przyznane
LOBOS A. ŁOBOS, M. ŁOBOS SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
54 434,45 PLNPROVERRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAleksandrów Łódzki, PL · lot 1
52 336,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288914 z dnia 2026-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa mebli do Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 181135515
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warzywna 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: medyk@medyk-studium.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://medyk-studium.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-751e9d0a-563f-4c53-8708-a04210554ba91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa mebli do Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-751e9d0a-563f-4c53-8708-a04210554ba9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00087299/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa mebli.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Tworzenie i rozwój bazy dydaktycznej kształcenia zawodowego oraz infrastruktury sportowej w MSCKZiU Rzeszów”. Projektu współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna / działanie FEPK.05.01 Edukacja. Numer naboru FEPK.05.01-IZ.00-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169910
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MSCKZiU - II.261.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznegow Rzeszowie, ul. Warzywna 1, 35-310 Rzeszów zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, w związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna / działanie FEPK.05.01 Edukacja
Numer naboru FEPK.05.01-IZ.00-001/23.
2. Dostarczone meble muszą zostać zamontowane w miejscu dostawy i we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach (budynek szkoły jest trójkondygnacyjny – zawiera piwnicę, parter i 1 piętro). Wykonawca winien dostarczyć meble gotowe do złożenia lub połączenia w przypadku mebli składających się z większej liczby komponentów. Wykonawca odpowiedzialny jest za uprzątnięcie miejsca instalacji/montażu mebli i wyposażenia, zabranie z miejsca dostawy wszystkich opakowań ochronnych, elementów zabezpieczających, montażowych i środków transportu.
3. Dostarczone meble muszą spełniać wymogi wskazane w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny
w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1604 ze zm.) oraz być zgodne z polskimi normalni, szczególnie z normą nr PN-EN 1729-1:2007.
4. Rozwiązania równoważne:
Zgodnie z art. 101 ust. 4 Pzp w sytuacji, gdyby w SWZ, opisie przedmiotu zamówienia, a więc w dokumentach opisującym przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2
i ust. 3 Pzp, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Opis przedmiotu zamówienia – Część 1.
2) Formularz cenowy – Część 1.
3) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
- stanowiące załączniki do SWZ i dostępne w oddzielnych plikach
4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39121000-6 - Biurka i stoły
39151000-5 - Meble różne
39113000-7 - Różne siedziska i krzesła
39156000-0 - Meble recepcyjne
4.5.5.) Wartość części: 52897,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznegow Rzeszowie, ul. Warzywna 1, 35-310 Rzeszów zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, w związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna / działanie FEPK.05.01 Edukacja
Numer naboru FEPK.05.01-IZ.00-001/23.
2. Dostarczone meble muszą zostać zamontowane w miejscu dostawy i we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach (budynek szkoły jest trójkondygnacyjny – zawiera piwnicę, parter i 1 piętro). Wykonawca winien dostarczyć meble gotowe do złożenia lub połączenia w przypadku mebli składających się z większej liczby komponentów. Wykonawca odpowiedzialny jest za uprzątnięcie miejsca instalacji/montażu mebli i wyposażenia, zabranie z miejsca dostawy wszystkich opakowań ochronnych, elementów zabezpieczających, montażowych i środków transportu.
3. Dostarczone meble muszą spełniać wymogi wskazane w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny
w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1604 ze zm.) oraz być zgodne z polskimi normalni, szczególnie z normą nr PN-EN 1729-1:2007.
4. Rozwiązania równoważne:
Zgodnie z art. 101 ust. 4 Pzp w sytuacji, gdyby w SWZ, opisie przedmiotu zamówienia, a więc w dokumentach opisującym przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2
i ust. 3 Pzp, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Opis przedmiotu zamówienia – Część 2.
2) Formularz cenowy – Część 2.
3) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
- stanowiące załączniki do SWZ i dostępne w oddzielnych plikach
4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39151000-5 - Meble różne
4.5.5.) Wartość części: 63129,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54434,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90700,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54434,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lobos A. Łobos, M. Łobos spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6760054200
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54434,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52336,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125154,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52336,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROVERRA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322227581
7.3.4) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52336,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |