Przebudowa i remont Domu Ludowego w Motyczu Szlacheckim
GMINA ZALESZANY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288916
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-13 10:37
- Lokalizacja
- Zaleszany, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f15c1fb-4ab3-41c3-8920-2758c7eab87c
- Identyfikator
- 8652393981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288916 z dnia 2026-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont Domu Ludowego w Motyczu Szlacheckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZALESZANY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409146
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 16
1.5.2.) Miejscowość: Zaleszany
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-415
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 158459420
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zaleszany.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaleszany.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f15c1fb-4ab3-41c3-8920-2758c7eab87c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont Domu Ludowego w Motyczu Szlacheckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f15c1fb-4ab3-41c3-8920-2758c7eab87c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052810/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa i remont Domu Ludowego w Motyczu Szlacheckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167805
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKM.272.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 953350,07 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 347331,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. „Przebudowa i remont Domu Ludowego w Motyczu Szlacheckim”.
2. Adres i nazwa obiektu: Dom Ludowy w Motyczu Szlacheckim, Motycze Szlacheckie 40, dz. nr 278/1, obr. Motycze Szlacheckie, jedn. Zaleszany.
3. Opis stanu istniejącego:
1) istniejący budynek zlokalizowany jest na działce numer 278/1 w Motyczu Szlacheckim. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. W budynku znajdują się pomieszczenia remizy OSP, sala okolicznościowa wraz z zapleczem kuchennym i sanitarnym oraz pomieszczenia świetlicy wiejskiej;
2) w budynku od strony zachodniej, od strony drogi gminnej znajduje się wjazd główny do remizy oraz wejście z poziomu terenu, od strony wschodniej (ogrodowej) zaś znajdują się wejścia do sali okolicznościowej oraz oddzielnie do zaplecza kuchennego;
3) teren uzbrojony w sieć energetyczną i gazową oraz gminną sieć wodociągową. Nieczystości ciekłe odprowadzane do zbiornika szczelnego;
4) budynek Domu Ludowego wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. Ściany z cegły pełnej docieplone styropianem metodą lekką mokrą. Konstrukcja dachu drewniana krokwiowo-płatwiowa, budynek kryty blachą trapezową;
5) pomieszczenia sanitarne wyłożone płytkami do wysokości 2,0m, na podłogach lastryko, w pomieszczeniach zaplecza na ścianach mozaika. Na sali ogólnej spotkań na podłogach lastryko, na ścianach mozaika. Pomieszczenia te są w złym stanie technicznym, wybrakowane i spękane okładziny ceramiczne, przybory sanitarne mocno zużyte. Stolarka wewnętrzna drzwiowa drewniana w złym stanie technicznym. Układ funkcjonalny nie spełnia obecnych warunków technicznych, budynek nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych.
4. Zakres robót budowalnych objęty przedmiotem zamówienia:
1) rozbiórka ścianek działowych w części sanitarnej oraz pomiędzy zapleczem kuchennym i magazynem;
2) murowanie nowych ścianek działowych;
3) usunięcie okładzin mozaikowych;
4) usunięcie okładzin sufitu komunikacji na piętrze;
5) montaż ścianek gipsowych i urządzeń sanitarnych;
6) malowanie ścian i sufitów;
7) wykonanie okładzin ceramicznych ścian i posadzek;
8) wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej;
9) montaż nowych drzwi;
10) wykonanie wentylacji grawitacyjnej z rur stalowych nierdzewnych i wyprowadzenie ich ponad połacie dachowe;
11) dostosowanie instalacji sanitarnych do nowego układu funkcjonalnego;
12) dostosowanie instalacji elektrycznej do nowego układu funkcjonalnego;
13) prace towarzyszące;
14) wyposażenie zaplecza kuchennego - wykonanie zabudowy meblowej kuchennej wraz z dostawą i montażem sprzętu AGD;
15) wykonanie regału otwartego w pomieszczeniach OSP.
Uwaga: Załączony do SWZ przedmiar robót nie zawiera tej pozycji, należy uwzględnić tą pozycję przy przygotowaniu oferty i tabeli cen elementów scalonych na wykonanie przedmiotu zamówienia;
16) wykonanie instalacji wod-kan dla umywalki w pomieszczeniu OSP wraz z odprowadzeniem ścieków do istniejącego zbiornika na nieczystości ciekłe (szambo).
Uwaga: Załączony do SWZ przedmiar robót nie zawiera tej pozycji, należy uwzględnić tą pozycję przy przygotowaniu oferty i tabeli cen elementów scalonych na wykonanie przedmiotu zamówienia;
17) opracowanie instrukcji ewakuacji na wypadek pożaru oraz wyposażenie budynku Domu Ludowego w wyposażenie p.poż., w szczególności w gaśnice.
Uwaga: Załączony do SWZ przedmiar robót nie zawiera tej pozycji, należy uwzględnić tą pozycję przy przygotowaniu oferty i tabeli cen elementów scalonych na wykonanie przedmiotu zamówienia.
5. Pracami remontowymi objęte są: komunikacja, sala okolicznościowa, zaplecze kuchenne i pomieszczenia sanitarne o łącznej powierzchni użytkowej ok. 215 m2.
6. Szczegółowy zakres robót instalacyjnych (wod-kan., c.o., wentylacja mech. i gazu ziemnego) objęty przedmiotem zamówienia:
1) roboty demontażowe instalacji wod.-kan.;
2) roboty demontażowe instalacji gazu ziemnego;
3) demontaż istniejących urządzeń i armatury sanitarnej;
4) wykonanie robót montażowych instalacji wodno-kanalizacyjnej;
5) demontaż grzejników i rurociągów grzewczych;
6) wykonanie robót montażowych instalacji centralnego ogrzewania;
7) montaż wentylatorów łazienkowych;
8) wykonanie robót montażowych instalacji gazu ziemnego.
7. Szczegółowy zakres robót elektrycznych objęty przedmiotem zamówienia:
1) roboty demontażowe instalacji elektrycznej;
2) wykonanie robót montażowych instalacji elektrycznej.
8. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, niniejszej SWZ wraz z załącznikami, projekcie umowy oraz pomocniczo w przedmiarach robót stanowiących załącznik do SWZ. Do wyceny należy przyjąć pełny zakres robót wynikający z załączonej dokumentacji projektowej.
UWAGA! Załączone przedmiary robót są materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nim elementy robót wynikające z projektu lub SWZ nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39221000-7 - Sprzęt kuchenny
45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393304,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485112,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393304,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Kopeć WENUS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8671508362
7.3.3) Ulica: ul. Sandomierska 32A
7.3.4) Miejscowość: Gorzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 39-432
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393304,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji Przedmiotu Umowy wynosi do 3 miesięcy od dnia protokolarnego przekazania terenu budowy, z zastrzeżeniem, że przekazanie terenu budowy nastąpi nie wcześniej niż w dniu 15 czerwca 2026 r.| 2026-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |