Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Anieliny
GMINA SADKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00288918
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288918/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-13 10:48
- Lokalizacja
- Sadki, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e10f7bab-32a5-403c-931e-3df2dbd6549d
- Identyfikator
- 5581762871
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288918 z dnia 2026-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Anieliny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SADKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350903
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strażacka 11
1.5.2.) Miejscowość: Sadki
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-110
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523393930
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@sadki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sadki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sadki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Anieliny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e10f7bab-32a5-403c-931e-3df2dbd6549d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288918
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040986/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Anieliny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 283307,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest przebudowa drogi wewnętrznej (dwa odcinki o długościach 60,17 m oraz 51,44 m), zlokalizowanej na działkach o numerach ewidencyjnych 144/2, 187/2, 196, 249/3, obręb Anieliny.
- Klasa drogi – D
- Kategoria ruchu – KR1
- Szerokość jezdni odcinek I – 4,5m, odcinek II – 3,5-4,0m
- Droga w terenie zabudowy
- Teren równinny
Projektowane zagospodarowanie działki przebudowy drogi występuje w kolizji z hydrantem nadziemnym, który ma zostać poddany przebudowie, zgodnie z uzgodnieniem projektu drogowego wydanym przez Gestora sieci wodociągowej Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szubinie z dnia 30.09.2023 (pismo L.dz DT/798/2024).
Nawierzchnia jezdni wykonana zostanie z kostki brukowej betonowej. Pochylenie poprzeczne dwustronne 2% do środka – odcinek I, jednostronne 2% w prawą stronę. Trasa w planie składająca się z odcinków prostych i łuków, została przedstawiona na projekcie zagospodarowania terenu.
Projektowane zagospodarowanie terenu obejmuje przebudowę hydrantu nadziemnego na podziemny bez zmiany jego lokalizacji. Zapewni to obsługę sieci wodociągowej na tym odcinku oraz nie pozbawi dostępu do hydrantu uprawnionym służbom. Zakłada się demontaż istniejącego urządzenia i montaż nowego hydrantu podziemnego wraz z zasuwą odcinającą.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona do SWZ dokumentacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227018,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 347000,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227018,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Mroczy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581002054
7.3.3) Ulica: Łobżenicka 11A
7.3.4) Miejscowość: Mrocza
7.3.5) Kod pocztowy: 89-115
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227018,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |