Zakup materiałów ćwiczeniowych w ramach projekt pn. Utworzenie i wsparcie Branżowego Centrum Umiejętności przemysłu jachtowego w Powiecie Ełckim
Powiat Ełcki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00289183
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289183/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-15 08:52
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34176c97-5ca7-4dfc-9447-dc8bbc6b69d6
- Identyfikator
- 8481827319
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289183 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup materiałów ćwiczeniowych w ramach projekt pn. Utworzenie i wsparcie Branżowego Centrum Umiejętności przemysłu jachtowego w Powiecie Ełckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ełcki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671053
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Ełk
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 87 621 83 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@powiat.elk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiat.elk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34176c97-5ca7-4dfc-9447-dc8bbc6b69d61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup materiałów ćwiczeniowych w ramach projekt pn. Utworzenie i wsparcie Branżowego Centrum Umiejętności przemysłu jachtowego w Powiecie Ełckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34176c97-5ca7-4dfc-9447-dc8bbc6b69d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289183
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025484/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup materiałów ćwiczeniowych w ramach projekt pn. Utworzenie i wsparcie Branżowego Centrum Umiejętności przemysłu jachtowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272192
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RP.272.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup materiałów ćwiczeniowych w ramach projektu pn. Utworzenie i wsparcie Branżowego Centrum Umiejętności przemysłu jachtowego w Powiecie Ełckim realizowany w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej współfinansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla obu części stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34930000-5 - Urządzenia wodne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42111100-1 - Silniki zewnętrzne do napędzania łodzi
34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
38112100-4 - Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)
30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe
30192000-1 - Wyroby biurowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału do postępowania albo żadnej oferty| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |