Budowa drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka

MIASTO DĘBLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289349
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289349/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 09:28
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-579c3b19-0ae0-460c-9918-21afb9fcf1c1
Identyfikator
5060026098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR ZDUNPuławy, PL · lot 0
171 012,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289349 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-579c3b19-0ae0-460c-9918-21afb9fcf1c1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-579c3b19-0ae0-460c-9918-21afb9fcf1c1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289349

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016651/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi dojazdowej bocznej ul. Ks. Hładuniaka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214714

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RMI.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 153021,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka o długości ok. 45 m.
3.4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wycinkę drzew.
2) Roboty ziemne – wykopy, nasypy.
3) Wykonanie zagospodarowania terenu.
4) Rozbiórkę nawierzchni drogi dla pieszych z kostki brukowej betonowej (dotyczy pasa drogowego ul. Księdza Stanisława Hładuniaka).
5) Korytowanie, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod jezdnię, drogi dla pieszych
i zjazdy.
6) Wykonanie obramowania drogi krawężnikami betonowymi najazdowymi
15 x 22 cm.
7) Wykonanie obramowania dróg dla pieszych obrzeżem betonowym 8 x 30 cm.
8) Wykonanie warstw odsączających z pospółki.
9) Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki kruszywa stabilizowanego cementem C3/4.
10) Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3.
11) Wykonanie warstw podbudowy z mieszanki kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2.
12) Wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm
i powierzchni ok. 185 m2.
13) Wykonanie nawierzchni placu nawrotowego z płyt ażurowych grubości 12 cm
i powierzchni ok. 125 m2.
14) Wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm
i powierzchni ok. 45 m2.
15) Wykonanie nawierzchni dróg dla pieszych z kostki brukowej betonowej grubości 6 cm i powierzchni ok. 130 m2.
16) Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
17) Roboty porządkowe, humusowanie i urządzenie zieleni.
18) Przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób i badań.
19) Obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla zamawiającego.
Szczegółowy zakres robót zawiera Dokumentacja projektowa – załącznik nr 8 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiar robót stanowi element pomocniczy do obliczenia ceny oferty – załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171012,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242538,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171012,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZet-BUD Piotr Zdun

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7161008542

7.3.3) Ulica: Kilińskiego

7.3.4) Miejscowość: Puławy

7.3.5) Kod pocztowy: 24-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171012,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane