Dostawa i uruchomienie systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynkach Teatru Narodowego w Warszawie

TEATR NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289433
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289433/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-15 09:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-188f2cd2-ca1b-4c36-80a8-8a9d1ecd16e2
Identyfikator
5252059426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System kontroli dostępuPakiety oprogramowania do rozliczania czasu lub zarządzania zasobami ludzkimiInstalowanie systemów alarmowych i antenRoboty instalacyjne elektryczneUsługi w zakresie konserwacji systemu

Wykonawcy

1 przyznane

'APTOM SERWIS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
368 360,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289433 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i uruchomienie systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynkach Teatru Narodowego w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013057317

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-077

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 69 20 884

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@narodowy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-188f2cd2-ca1b-4c36-80a8-8a9d1ecd16e2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i uruchomienie systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w budynkach Teatru Narodowego w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-188f2cd2-ca1b-4c36-80a8-8a9d1ecd16e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289433

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00105877/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 System kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132033

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
a) Załączniku nr 1 do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, dalej zwanym „OPZ”,
b) Załączniku nr 1 do OPZ: „Zestawienie przejść systemu kontroli dostępu Granta w Teatrze Narodowym”,
c) Załączniku nr 2 do OPZ: „Zestawienie kontrolerów systemu kontroli dostępu Granta w Teatrze Narodowym”,
d) Załączniku nr 3 do OPZ: „Schemat blokowy systemu kontroli dostępu Granta w Teatrze Narodowym”,
e) Załączniku nr 4 do OPZ: „: „Wykaz pomieszczeń do podłączenia do systemu kontroli dostępu”.
2) Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej w celu zapoznania się z zakresem prac.
3) Odbycie wizji lokalnej przez każdego Wykonawcę, który złoży swoją ofertę jest obligatoryjnym warunkiem udziału w postępowaniu. Oferta Wykonawcy, który nie odbędzie obowiązkowej wizji lokalnej zostanie odrzucona – zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 Pzp.
4) Termin wizji lokalnej wymaga zgłoszenia i uzgodnienia z Zamawiającym. Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w wizji lokalnej, zobowiązani są do przesłania zgłoszenia w tej sprawie przy użyciu środka komunikacji elektronicznej, wskazanego w pkt 10.1.1 SWZ.
5) Uwaga: Odbycie obligatoryjnej wizji lokalnej, o której mowa w pkt 3.3 – 3.4 SWZ nie dotyczy Wykonawców, którzy odbyli taką wizję w ramach postępowania nr 20/2025 – Ogłoszenie nr 2025/BZP 00611801/01 z dnia 2025-12-19.
6) Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia Zamawiającemu gwarancji jakości – Zamawiający wymaga, by okres gwarancji wynosił co najmniej 24 miesiące licząc od dnia podpisania protokołu bezusterkowego odbioru końcowego. Okres gwarancji podlega ocenie w kryteriach oceny ofert do maksymalnej wartości 48 miesięcy.
7) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi jedną kategorię zakupową i ze względu na tożsamość przedmiotową w żaden sposób nie utrudnia małym i średnim przedsiębiorcom złożenia oferty. Ponadto podział zamówienia na części wiązałby się z nadmiernymi trudnościami technicznymi, tj. potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia i mógłby zagrozić jego właściwemu wykonaniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48450000-7 - Pakiety oprogramowania do rozliczania czasu lub zarządzania zasobami ludzkimi

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368360,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368360,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "APTOM SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ID Electronics Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145993916

7.3.3) Ulica: ul. Bartycka 26 lokal 24

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-716

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ID Electronics Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368360,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy