Odnowienie oznakowania poziomego (malowanie grubowarstwowe) na terenie miasta i gminy Końskie
Gmina Końskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00289445
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289445/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-15 09:52
- Lokalizacja
- Końskie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a9c67da-14f3-4bc7-8cfb-7939300c3e84
- Identyfikator
- 6581872838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289445 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowienie oznakowania poziomego (malowanie grubowarstwowe) na terenie miasta i gminy Końskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009797
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Końskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dsega@umkonskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umkonskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a9c67da-14f3-4bc7-8cfb-7939300c3e841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowienie oznakowania poziomego (malowanie grubowarstwowe) na terenie miasta i gminy Końskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a9c67da-14f3-4bc7-8cfb-7939300c3e84
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289445
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016206/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Odnowienie oznakowania poziomego w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Polsko- Szwajcarski Program Rozwoju Miast2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258429
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2026.DS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 128000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odnowienia oznakowania poziomego (oznakowanie grubowarstwowe, chemoutwardzalne ) na terenie miasta i gminy Końskie.
Szacowana ilości odnowienia oznakowania łącznie : ok. 1 600 m2, w tym:
- oznakowanie grubowarstwowe (chemoutwardzalne) – 1300 m2,
- oznakowania miejsc dla niepełnosprawnych w ilości ok. 200 m2,
- oznakowanie cienkowarstwowe w ilości ok. 100 m2.
Zakres prac obejmuje:
a) Wykonanie znaków poziomych podłużnych, poprzecznych, strzałek i znaków uzupełniających - masa chemoutwardzalna - malowanie grubowarstwowe ok. 1300 m2,
b) Wykonanie znaków poziomych podłużnych, poprzecznych, strzałek i znaków uzupełniających – farba rozpuszczalnikowa – malowanie cienkowarstwowe ok.. 100,00 m2,
c) Wykonanie dodatkowego oznaczenia, barwy niebieskiej dla stanowisk dla osób niepełnosprawnych - farba rozpuszczalnikowa - malowanie cienkowarstwowe ok. 200,00 m2,
prace pomiarowe i roboty przygotowawcze,
zakup, przygotowanie, dostarczenie i magazynowanie materiałów,
oczyszczenie podłoża (nawierzchni),
przedznakowanie,
naniesienie powłoki znaków na nawierzchnię drogi o kształtach i wymiarach zgodnych
z dokumentacją i załącznikiem nr 2 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury,
ochrona znaków przed zniszczeniem przez pojazdy w czasie prowadzenia robót,
przeprowadzenie pomiarów i badań laboratoryjnych wymaganych w specyfikacji technicznej,
oznakowanie robót i jego utrzymanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |