Świadczenie usług wsparcia dla systemu kopii zapasowych

CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289459
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289459/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-15 09:55
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8fa114a1-7526-4a0e-b0ef-dd30220c85c4
Identyfikator
9482575151
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia systemu

Wykonawcy

1 przyznane

Comtegra S.A.Warszawa, PL · lot 0
780 237,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289459 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług wsparcia dla systemu kopii zapasowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142636274

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Samorządowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-601

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.CIRF@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cirf.gov.pl/start

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cirf.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Państwowa jednostka budżetowa podległa ministrowi właściwemu do spraw budżetu, finansów publicznych i instytucji finansowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług wsparcia dla systemu kopii zapasowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fa114a1-7526-4a0e-b0ef-dd30220c85c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289459

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00133806/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usługi wsparcia dla systemu kopii zapasowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238143

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PN/15/26/INHB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 635916,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie przez Wykonawcę przez okres 36 miesięcy usług wsparcia dla systemu kopii zapasowych posiadanego przez Zamawiającego.

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie następujących usług wsparcia:
1) Usługi Wsparcia dla Oprogramowania wymienionego w tabeli w Rozdziale I Tomu III SWZ – OPZ;
2) Usługi Wsparcia dla Sprzętu wraz z Oprogramowaniem Standardowym wymienionego w tabeli w Rozdziale I Tomu III SWZ – OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 780237,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 780237,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 780237,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comtegra S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000622223

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-884

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 780237,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi