Remont sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Samorządkach

Gmina Górzno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289637
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289637/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 10:34
Lokalizacja
Górzno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-954edc10-774b-4346-88dd-68baafc96c65
Identyfikator
8262036670
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKładzenie parkietuRoboty w zakresie podłóg drewnianychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW CIOŁEKStara Wróblina 18, PL · lot 0
284 895,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289637 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Samorządkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Górzno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582279

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 10

1.5.2.) Miejscowość: Górzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-404

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 256299367

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.talarek@gorzno.ugm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-gorzno

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gorznogm.ezamawiajacy.pl/pn/gorznogm/demand/289545/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Samorządkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-954edc10-774b-4346-88dd-68baafc96c65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289637

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050081/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Samorządkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241944/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPiOŚ.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284895,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Samorządkach
Zadania w zakresie Remontu sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Samorządkach:
1. roboty obejmujące wszystkie czynności mające na celu wykonanie rozbiórek i demontaży występujących przy pracach remontowych
2. przygotowanie podłóg
a) usunięcie z powierzchni podłóg starych pokryć
b) wyrównanie podłóg zaprawą samopoziomującą wraz z gruntowaniem
c) przygotowanie podłoża pod posadzki z parkietu drewnianego
3. oczyszczanie i malowanie powierzchni
a) malowanie farbami lateksowymi ścian i odcinka rury gazowej
b) malowanie oznaczeń pasów pól do gry w piłkę nożną i siatkówki
4. wykonanie podłogi z deszczułek podłogowych z deski warstwowej
a) oczyszczenie powierzchni posadzki po demontażu paneli podłogowych,
b) wyrównania powierzchni pod podkład wylewką samopoziomującą
c) zależności od możliwości materiału szpachlą do drewna lub klejem – deski,
d) ułożenie parkietu:
- w jodełkę
- ułożenie cokołu z litego drewna dębowego,
- cyklinowanie powierzchni
- lakierowanie powierzchni
5. roboty montażowe
a) montaż elementów zabezpieczających (siatki zabezpieczające na okna,
osłony na grzejniki),
b) ustawienie bramek, ławek
c) montaż drabinek

Oferta powinna uwzględniać wycenę następujących robót towarzyszących związanych pośrednio z wykonywanymi robotami tj.:
- użycie niezbędnego sprzętu do transportu i do wykonywania robót,
- kierowanie robotami i wykonywanie ich zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami, a także utrzymywania stałego kontaktu z Inspektorem nadzoru Inwestorskiego.
Cena powinna zawierać wszelkie koszty towarzyszące tj.: koszty transportu, zaangażowania sprzętu, zużycia mediów, organizacji placu budowy, usuwania odpadów, wydzielenie i zabezpieczenie dojścia oraz dojazdu do budynków sąsiadujących.
Wykonawca jest zobowiązany do samodzielnej analizy i oceny zakresu i ilości robót oraz ilości użytych materiałów przed złożeniem oferty. Zamawiający nie pokrywa kosztów z tym związanych.
Wskazane przez zamawiającego w materiałach przetargowych, tj. STWIOR, przedmiarze znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególne procesy, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dane techniczne, opisy technologii przeznaczonych do wbudowania w ramach prac wykonawczych, stanowią przykłady elementów, urządzeń i materiałów, jakie mogą być użyte przez wykonawców przy realizacji zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „ … lub równoważny”.
Wykonawca jest zobowiązany umożliwić jednostkom świadczącym usługi wywozu odpadów sprawny odbiór tychże odpadów na terenie budowy podczas prowadzenia robót. Wykonawca jest zobligowany do przekazania mieszkańcom informacji o ewentualnych zmianach w sposobie organizacji odbioru odpadów.
Oferta powinna być opracowana w formie ryczałtowej i ma obejmować wszystkie niezbędne do prawidłowego wykonania roboty i materiały (główne i pomocnicze) oraz koszty ubezpieczenia, oznakowania robót i zapewnienia kierownictwa (nad robotami) przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe. Należy uwzględnić również wszystkie roboty niezbędne do prawidłowego wykonania ww. prac budowlanych.
Szczegółowy zakres prac określony jest w przedmiarze i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
Zamówienie należy wykonać zgodnie z ww. dokumentacją projektową, STWiOR, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz innymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45432113-9 - Kładzenie parkietu

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284895,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351764,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284895,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST-CIOŁEK JAROSŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251850444

7.3.3) Ulica: STARA WRÓBLINA 18,

7.3.4) Miejscowość: TUCHOWICZ

7.3.5) Kod pocztowy: 21-421

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284895,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane