Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego przy ul. Lubelskiej

Gmina Miasto Biłgoraj

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289702
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 10:49
Lokalizacja
Biłgoraj, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e652078-f5a0-4005-9ab7-7321be7e229d
Identyfikator
9181992813
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty murarskie i muroweBetonowaniePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty remontowe i renowacyjneWznoszenie ogrodzeńPróbne wiercenia i wykopyUsuwanie warstwy malarskiejPowtórne malowanieRoboty rozbiórkoweRoboty kamieniarskie

Wykonawcy

1 przyznane

MR BUILDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
429 979 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289702 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego przy ul. Lubelskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Biłgoraj

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 16

1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bilgoraj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bilgoraj.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e652078-f5a0-4005-9ab7-7321be7e229d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego przy ul. Lubelskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e652078-f5a0-4005-9ab7-7321be7e229d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047457/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego przy ul. Lubelskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154199

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SI.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ogrodzenia cmentarza przy ul. Lubelskiej w Biłgoraju.
Ogrodzenie cmentarza składa się z muru wykonanego z kamienia naturalnego. Konstrukcja słupów ogrodzenia wykonana z kamienia naturalnego z przykryciem wykonanym z betonowych elementów w postaci „czapki”. Mur i słupy spoinowane na spoiny wypukłe. Pomiędzy słupami wypełnienie w postaci metalowych przęseł wykonanych z płaskowników.
Charakterystyczne parametry techniczne
1) długość - 92,39 m
2) wysokość słupów - od 2,07 do 2,68 m
3) wysokość muru - od 0,56 do 1,30 m
4) szerokość - 0,47 m
5) powierzchnia zabudowy - 43,42 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262300-4 - Betonowanie

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

45442180-2 - Powtórne malowanie

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398212,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 561369,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 429979,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MR Building sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387067926

7.3.3) Ulica: Nowy Świat 33/13

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-029

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 429979,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane