Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 331035T Wola Konarska-Płaczkowice w km 0+190 (nawalny deszcz 05.06.2025r.)

Gmina Klimontów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289710
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 10:51
Lokalizacja
Klimontów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6367b46c-7b5b-4b3f-bf24-4a130cc6fd19
Identyfikator
8641729561
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

STARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
892 510 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289710 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 331035T Wola Konarska-Płaczkowice w km 0+190 (nawalny deszcz 05.06.2025r.)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klimontów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zysmana 1

1.5.2.) Miejscowość: Klimontów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-640

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 158661006

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klimontow@klimontow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: klimontow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

klimontow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 331035T Wola Konarska-Płaczkowice w km 0+190 (nawalny deszcz 05.06.2025r.)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6367b46c-7b5b-4b3f-bf24-4a130cc6fd19

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117706/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 331035T Wola Konarska – Płaczkowice w km 0+190 (nawalny deszcz 5.06.2025)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211981

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 331035T
tj.: rozbiórka nawierzchni bitumicznej na moście i dojazdach, izolacji, balustrad, krawężników, remont konstrukcji stalowej, pogrubienie płyty pomostu, wymiana łożysk, remont przyczółków, roboty nawierzchniowe, wykończeniowe oraz wykonanie wszelkich prac wynikających z Specyfikacji Warunków Zamówienia, dokumentacji projektowej, przedmiaru robót oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót. Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wieloznaczności lub niejednoznaczności Wykonawca nie może ograniczyć ani zakresu swojego zobowiązania, ani zakresu należytej staranności przy wykonaniu swoich zobowiązań wynikających z umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Niezależnie od stopnia dokładności i precyzji dokumentów otrzymanych od Inwestora, definiujących zamówienie do wykonania, Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania dobrego rezultatu końcowego. Wszelkie użyte w dokumentacji projektowej jak i w innych dokumentach znaki towarowe, patenty lub wskazane pochodzenie, nazwy produktów oraz firm mają na celu wyłącznie wskazanie minimalnych oczekiwanych przez Zamawiającego parametrów technicznych i jakościowych. Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację robót zgodnie z dokumentacją techniczną oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentacji. Za minimalne wymagania Zamawiający uznaje parametry określone w obowiązujących normach w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych.
Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja przetargowa zawiera wady których istnienie uniemożliwia wykonywania robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku Strony ustalą zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych, a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy.

2. W cenie zadania należy uwzględnić również koszty niezbędne do wykonania zamówienia tj.:
• Koszty wprowadzenia czasowej organizacji ruchu z uwzględnieniem oznakowania szlaku rowerowego GreenVelo, urządzenia, zabezpieczenia i uporządkowania po wykonaniu zamówienia placu budowy,
• Koszty robót demontażowych, odtworzeniowych, porządkowych,
• Koszty badań laboratoryjnych, prób, odbiorów
• Koszty wejścia na teren poza pasem drogowym drogi gminnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 892510,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1644242,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 892510,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stark Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592010674

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 892510,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-18
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane