„Zagospodarowanie terenu przy ul. Nowej w Nowym Tomyślu – budowa obiektów małej architektury”
GMINA NOWY TOMYŚL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00516181
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00516181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-25 13:59
- Lokalizacja
- Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8218b93-b5ff-4149-9ba9-a8a42eea476d
- Identyfikator
- 7881916753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00516181 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu przy ul. Nowej w Nowym Tomyślu – budowa obiektów małej architektury”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY TOMYŚL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 33
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 614426600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowytomysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowytomysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9675061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu przy ul. Nowej w Nowym Tomyślu – budowa obiektów małej architektury”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8218b93-b5ff-4149-9ba9-a8a42eea476d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049868/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Zagospodarowanie terenu przy ul. Nowej w Nowym Tomyślu - budowa obiektów małej architektury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
4. Zadanie jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457988
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 638187,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy ul. Nowej w Nowym Tomyślu – budowa obiektów małej architektury.
2. Zakres robót obejmuje zadania w następującej kolejności:
a) roboty przygotowawcze i porządkowe,
b) zabezpieczenie terenu budowy przed osobami nieupoważnionymi,
c) geodezyjne wytyczenie urządzeń i ścieżek,
d) dostawa materiałów,
e) roboty ziemne wykonywane ręcznie i mechanicznie,
f) roboty betoniarskie,
g) roboty montażowe,
h) roboty wykończeniowe,
i) zabezpieczenie przejść i przejazdów,
j) uporządkowanie terenu budowy po wykonaniu wszystkich czynności (robót budowlanych) związanych z inwestycją,
k) inwentaryzacja powykonawcza.
3. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - (obejmującej m.in. Projekt zagospodarowania terenu z rysunkami, przedmiar). Przedmiar robót stanowi jedynie podstawę informacyjną oraz pomocniczą, umożliwiając skalkulowanie ceny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną niepodlegająca odrzuceniu, tj. Educarium Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz, opiewająca na kwotę 939 000,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 657 724,87 zł brutto. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny wskazanej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 939000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 939000,00 PLN
| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |