Poprawa zaopatrzenia w wodę pitną poprzez budowę zbiorników magazynowych wody uzdatnionej oraz infrastruktury wodociągowej na potrzeby alternatywnego zasilania miasta Nisko.
Gmina Nisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00289776
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289776/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-15 11:07
- Lokalizacja
- Nisko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e8773b6-ae0a-4545-bd9c-bb26a11bfa61
- Identyfikator
- 6020017509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289776 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa zaopatrzenia w wodę pitną poprzez budowę zbiorników magazynowych wody uzdatnionej oraz infrastruktury wodociągowej na potrzeby alternatywnego zasilania miasta Nisko.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 14
1.5.2.) Miejscowość: Nisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.nisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e8773b6-ae0a-4545-bd9c-bb26a11bfa611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa zaopatrzenia w wodę pitną poprzez budowę zbiorników magazynowych wody uzdatnionej oraz infrastruktury wodociągowej na potrzeby alternatywnego zasilania miasta Nisko.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e8773b6-ae0a-4545-bd9c-bb26a11bfa61
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289776
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189324
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający informuje, iż Zamówienie jest realizowane w ramach zadania złożonego do dofinansowania w ramach konkursu i oceny wniosków oraz realizacji i rozliczenia zadań jednostek samorządu terytorialnego w województwie podkarpackim w 2026 roku, wynikających z :Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” – w zakresie realizacji inwestycji budowlanych.
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art.310 ustawy Pzp jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest budowa trzech zbiorników magazynowych wody uzdatnionej o łącznej pojemności 900 m3. Głównym zadaniem realizowanej inwestycji jest zwiększenie pojemności magazynowej wody uzdatnionej, poprawa zaopatrzenia w wodę, wyrównanie ciśnienia w sieci, zmniejszenie awaryjności, a także dalsza rozbudowa umożliwiająca podłączenie nowych odbiorców.
2. Na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Nisku będzie realizowana budowa 3 zbiorników retencyjnych wody uzdatnionej, naziemnych, ze stali nierdzewnej, o pojemności 300m3 każdy, kontenerowa komora rozdziału oraz instalacje między obiektowe. Realizowana również będzie linia kablowa wyprowadzona z istniejącej rozdzielnicy na terenie SUW. Od nowej rozdzielnicy w komorze rozdziału do każdego zbiornika doprowadzi się odpowiednie kable pod sondy konduktometryczne, czujniki otwarcia włazów, sondę hydrostatyczną. Wykonana ma być również rozdzielnica na hali pomp. Muszą również zostać zrealizowane zaprojektowane instalacje technologiczne. W celu podłączania zbiorników do istniejącej Stacji Uzdatniania Wody wykona się rozbudowę rurociągów w hali pomp.
3. Szczegółowy zakres przedsięwzięcia określa Załącznik nr 9 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3196278,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5006100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3196278,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 830179574
7.3.4) Miejscowość: Nisko
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3196278,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |