Przebudowa i adaptacja dawnej lodowni na obiekt rekreacyjno – rehabilitacyjny w zespole pałacowo - parkowym w Koszęcinie

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289788
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 11:10
Lokalizacja
Koszęcin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06e95c76-5d13-4b4e-b46a-88e94b126a2f
Identyfikator
5750008327
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty renowacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneRoboty budowlane w zakresie uzdrowiskRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289788 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i adaptacja dawnej lodowni na obiekt rekreacyjno – rehabilitacyjny w zespole pałacowo - parkowym w Koszęcinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000663798

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Koszęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-286

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 3106415

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@zespolslask.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zespolslask.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06e95c76-5d13-4b4e-b46a-88e94b126a2f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa Instytucja Kultury współprowadzona przez MKiDN

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i adaptacja dawnej lodowni na obiekt rekreacyjno – rehabilitacyjny w zespole pałacowo - parkowym w Koszęcinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06e95c76-5d13-4b4e-b46a-88e94b126a2f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011836/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa i adaptacja dawnej lodowni na obiekt rekreacyjno – rehabilitacyjny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.1.4.2026.IK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 824573,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie będzie polegało m.in. na wykonaniu :
- wykonaniu robót budowlanych zewnętrzne w tym m.in. odkrycie ścian i stropów obsypanych ziemią, osuszeniu murów i stropów, naprawy i zaizolowanie wszystkich przegród zewnętrznych, docieplenie ścian i fundamentów, przebudowa strefy wejściowej, ponowne obsypanie obiektu ziemią,
- wykonaniu prac konserwatorskich z częściowym odtworzeniem zabytkowego ogrodzenie ceglanego przylegające do dawnej lodowni,
- zagospodarowanie terenu,
- robót budowlanych wewnętrznych wraz z zaaranżowaniem pomieszczeń na strefę wejściową, szatnię, toaletę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami i grotę solną z tężnią solankową o wymiarach 2,5m x 1,5m, system nagłaśniający groty stereo (głośniki ścienne), system klimatyzacji kanałowej z funkcją osuszania np. typu Split, oświetlenie groty solnej, specjalny system chromoterapii, inhalator solankowy z nadmuchem pary solankowej, 4 leżaki relaksacyjne,
- robót instalacyjnych branży elektrycznej i sanitarnej łącznie z przyłączeniem do zewnętrznych sieci: wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, elektrycznej i niskoprądowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45215110-1 - Roboty budowlane w zakresie uzdrowisk

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane