„Dostawa bonów żywnościowych”
STOWARZYSZENIE PATRIA ET LEX
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00289789
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-15 11:10
- Lokalizacja
- Kutno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f158b806-4791-4970-b353-24154a78de8c
- Identyfikator
- 7752660352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Talony na posiłki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289789 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa bonów żywnościowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE PATRIA ET LEX
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380010745
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 14 lokal 24
1.5.2.) Miejscowość: Kutno
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 516 125 357
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stowarzyszenie@patriaetlex.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.patriaetlex.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f158b806-4791-4970-b353-24154a78de8c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa bonów żywnościowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f158b806-4791-4970-b353-24154a78de8c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00272620/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 „Dostawa bonów żywnościowych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272878
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.01.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 428000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2. Zamówienie obejmuje dostawę 854 sztuk bonów żywnościowych (w wersji papierowej) o nominale 500,00 złotych, każdy - dla beneficjentów Okręgowego Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Łodzi, prowadzonego przez Stowarzyszenie Patria et Lex. Dostawa bonów odbywać się będzie partiami sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego, po złożeniu zamówienia przez Zamawiającego w terminie do 7 dni od dnia złożenia zamówienia.
5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30199770-8 - Talony na posiłki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1320 ze zm.) – Zamawiający informuje, iż unieważnia postępowanie udzielenie zamówienia publicznego dla zadania p.n.: „Dostawa bonów żywnościowych”, ze względu, iż w terminie składania ofert, tj. do dnia 12 czerwca 2026 roku, do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |