Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę miejsc postojowych na ul. Wiejskiej w ramach zadania pn.: „Dokumentacja projektowa na budowę miejsc postojowych na ul. Wiejskiej”

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00289864
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00289864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-15 11:29
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a73a8731-fb12-4f58-9da0-cdd42b6054b0
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL KAMYKOWSKIPleśna, PL · lot 0
73 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289864 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę miejsc postojowych na ul. Wiejskiej w ramach zadania pn.: „Dokumentacja projektowa na budowę miejsc postojowych na ul. Wiejskiej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 146883100

1.5.8.) Numer faksu: +48 146883115

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.piwowarczyk@zdik.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę miejsc postojowych na ul. Wiejskiej w ramach zadania pn.: „Dokumentacja projektowa na budowę miejsc postojowych na ul. Wiejskiej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a73a8731-fb12-4f58-9da0-cdd42b6054b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043198/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Dokumentacja projektowa na budowę miejsc postojowych na ul. Wiejskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 213 ust. 1 w zw. z art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych udzielono zamówienia w trybie postępowania z wolnej ręki, ponieważ w poprzednim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZDiK.DZ.271.29.2026

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.39.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 80840,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę i wykonania robót budowlanych:
a) budowa miejsc postojowych prostopadłych do ul. Wiejskiej, na działce 29/2 obręb 232,
b) budowa drogi dla pieszych,
c) odtworzenie konstrukcji nawierzchni jezdni na dowiązaniu,
d) odtworzenie nawierzchni, zieleńców, poboczy po przeprowadzonych robotach budowlanych,
e) budowa kanalizacji technicznej,
f) zabezpieczenie lub przełożenie istniejącego uzbrojenia podziemnego i naziemnego, wynikające z uzyskanych warunków technicznych od ich użytkowników.
2. Na przedmiot umowy określony w ust. 1 składa się następujący zakres:
1) wykonanie aktualnej mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych w skali 1:500,
2) sporządzenie opinii geotechnicznej w celu udokumentowania warunków gruntowo-wodnych wraz z wykonaniem badań geologicznych (w miejscach uzgodnionych z Zamawiającym) w zakresie niezbędnym do prawidłowego opracowania dokumentacji oraz innych wg potrzeb narzuconych na etapie uzgodnień oraz opiniowania projektu,
3) pozyskanie warunków technicznych od gestorów sieci,
4) opracowanie dokumentacji na przebudowę infrastruktury technicznej zgodnie z wydanymi warunkami przez gestorów sieci,
5) uzyskanie warunków, uzgodnień, opinii niezbędnych do realizacji w/w inwestycji,
6) uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami dokumentów typu: zgody, uzgodnienia, opinie, sprawozdania, decyzje, pozwolenia itp.,
7) wykonanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
8) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i projektów techniczno-wykonawczych) niezbędnych do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę i realizacji robót budowlanych,
9) wykonanie przedmiarów robót,
10) wykonanie kosztorysów inwestorskich,
11) sporządzenie zestawienia kosztorysów z podaniem kwoty netto/brutto,
12) aktualizacja – w razie potrzeby – kosztorysów inwestorskich w okresie 4 lat od daty odbioru dokumentacji,
13) uzgodnienie projektów w Zarządzie Dróg i Komunikacji w Tarnowie oraz u pozostałych gestorów sieci,
14) sporządzenie i zatwierdzenie projektu docelowej organizacji ruchu w ZDiK w Tarnowie,
15) wykonanie inwentaryzacji zieleni wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie decyzji pozwolenia na wycinkę,
16) wykonanie projektu nasadzeń zieleni wraz z zatwierdzeniem w ZDiK,
17) uzyskanie zgód właścicieli działek, gdy w efekcie przyjętych rozwiązań projektowych inwestycja będzie wykraczała poza działki Inwestora i będzie ingerować w działki prywatne,
18) przygotowanie dokumentacji prawnej, sporządzenie oraz złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę we właściwym organie administracji architektoniczno-budowlanej ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami.
Pełny zakres zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-WAY INŻYNIERIA DROGOWA Kamil Kamykowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 528650309

7.3.3) Ulica: Łowczówek 154

7.3.4) Miejscowość: Pleśna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-171

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi