Usługa opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej na remont budynku nr 1 przy ul. Słowackiego 89A w Przemyślu.
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00289895
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-15 11:37
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b7ff735-9f2b-47ae-8793-d9a2f427fc64
- Identyfikator
- 7120105082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289895 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej na remont budynku nr 1 przy ul. Słowackiego 89A w Przemyślu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430268824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1A
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-020
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzilublin.zampub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzilublin.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b7ff735-9f2b-47ae-8793-d9a2f427fc641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Infrastruktura
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa opracowania dokumentacji projektowo- kosztorysowej na remont budynku nr 1 przy ul. Słowackiego 89A w Przemyślu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b7ff735-9f2b-47ae-8793-d9a2f427fc64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00093411/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej na remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym w m. Przemyśl
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233276
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5.005/26/TP1/WEN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243029,47
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa opracowania dokumentacji
projektowo-kosztorysowej na remont budynku nr 1 przy ul. Słowackiego 89 A
w Przemyślu.
2. Kody CPV:
7132000-7 - usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3. Lokalizacja:
Teren na, którym zlokalizowany jest budynek nr 1 stanowi własność Skarbu
Państwa i znajduje się w trwałym zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w
Lublinie jako jednostki organizacyjnej MON oraz stanowi teren zamknięty
wymieniony w Decyzji nr 91/MON z dnia 26 lipca 2024 r. w sprawie ustalenia
terenów zamkniętych w resorcie obrony narodowej (Dz. U. MON z dnia 29 lipca
2024 r. poz. 115 z późniejszymi zmianami).
4. Szczegółowy zakres usługi obejmuje:
1) wykonanie n/w opracowań:
− inwentaryzacja architektoniczno - budowlana
− projekt architektoniczno – budowlany (PA-T)
− projekt techniczny (PT) /z uszczegółowieniem projektu wykonawczego/
− PB-A oraz PT winny obejmować:
o br. budowlana
▪ remont elewacji
▪ remont pokrycia dachu
▪ wykonanie izolacji przeciwwilgociowej budynku
▪ remont pomieszczeń
o br. elektryczna
▪ instalacja elektryczna i odgromowa
▪ instalacje teletechniczne
o br. sanitarna
▪ instalacja wod-kan
▪ instalacja hydrantowa ppoż.
▪ instalacja c.o.
▪ wentylacja
▪ klimatyzacja
− założenia do planu BIOZ
− specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiORB) – dla każdej branży,
− scenariusz pożarowy,
− przedmiary robót oraz kosztorysy inwestorskie;
2) uzgodnienie dokumentacji z użytkownikiem: 20 Podkarpacka Brygada Obrony
Terytorialnej
3) uzgodnienie dokumentacji z administratorem: 34 Wojskowym Oddziałem
Gospodarczym w Rzeszowie
4) uzgodnienie dokumentacji z rzeczoznawcą ds. p.poż
5) uzyskanie decyzji konserwatora zabytków
6) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę
7) pełnienie nadzoru autorskiego od dnia wszczęcia postępowania o udzielenie
zamówienia publicznego na roboty budowlane, zgodnie z pisemną informacją
przekazaną przez Zamawiającego Wykonawcy i trwa do dnia odbioru końcowego
robót budowlanych.
5. Wykonawca dokumentacji projektowo – kosztorysowej będzie zobowiązany:
1) opracować projekt budowlany w zakresie projektu architektoniczno – budowlanego - W 5 EGZEMPLARZACH;
2) opracować projekty techniczne (w tym branżowe) - W 3 EGZEMPLARZACH;
3) opracować specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiORB) -
w 2 EGZEMPLARZACH;
4) opracować przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie - W 2 EGZEMPLARZACH,
uzyskać na własny koszt i własnymi staraniami wszystkie niezbędne dane oraz
zgody osób fizycznych i prawnych, uzgodnienia do opracowanych elementów
dokumentacji, warunki, decyzje oraz pozwolenia, w tym:
− uzgodnienie dokumentacji z użytkownikiem: 20 Podkarpacka Brygada Obrony
Terytorialnej;
− uzgodnienie dokumentacji z administratorem: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy
w Rzeszowie;
− uzgodnienie dokumentacji z rzeczoznawcą ds. p.poż.;
− decyzję konserwatora zabytków;
− decyzję o pozwolenie na budowę;
− inne niezbędne warunki, decyzje, zgody, ekspertyzy, pozytywne protokoły i
uzgodnienia wynikłe w trakcie prac z innymi instytucjami i podmiotami oraz
wykonanie czynności z tym związanych np. geodezyjnych, operatów
szacunkowych określających wartość odszkodowań za naruszenie nieruchomości,
o ile będzie wymagało tego przedmiotowe zadanie (jeżeli będą wymagane).
5) zapisać elektronicznie ww. dokumenty na płyty CD - W 2 EGZEMPLARZACH
− kopie dokumentów, wydruki, skany w formacje Adobe Acrobat „pdf”;
− kosztorysy opracowane w formacie do edycji przez program Norma Expert;
− projekty w standardzie Autodesk Autocad ”dwg”;
− cześć opisowa w Microsoft Word, „docx”.
6. Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. W przypadku gdy urząd wydający decyzję o pozwoleniu na budowę wniesie zastrzeżenia
do dokumentacji projektowej Wykonawca zobowiązany jest własnym kosztem i staraniem do dokonania stosownych poprawek lub w związku z tym zostaną nałożone kary administracyjne Wykonawca zobowiązany jest je zapłacić.
7. Wykonawca zobowiązany jest do pełnienia nadzoru autorskiego w trakcie trwania robót
budowlanych. Przewiduje się 10 nadzorów autorskich (łącznie dla wszystkich
branż). Zamawiający oczekuje, że Wykonawca stawi się/podejmie czynności nadzoru autorskiego na wezwanie pisemne lub pocztą elektroniczną e-mail w ciągu 3 dni roboczych. Dopuszcza się możliwość zwiększenia nadzorów autorskich w przypadku, gdy będzie to uzasadnione wynikłymi w trakcie realizacji robót budowlanych bieżącymi potrzebami Zamawiającego.
8. Wykonawca zobowiązany jest do udzielania odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące wytworzonej dokumentacji projektowej otrzymane od Zamawiającego od dnia jej odbioru do dnia odbioru końcowego robót budowlanych wykonywanych na jej podstawie. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych braków w przyjętej przez Zamawiającego
dokumentacji projektowo-kosztorysowej, Wykonawca dokumentacji projektowokosztorysowej z tytułu obowiązującej rękojmi w czasie pełnienia nadzoru autorskiego winien przekazać Zamawiającemu uzupełnienia opracowań projektowych wynikające z
udzielanych odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące dokumentacji projektowej.
9. Wykonawca zobowiązany jest do przeniesienia na Zamawiającego z chwilą odbioru Przedmiotu umowy ograniczonych autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów opracowanych w ramach niniejszego zamówienia na zasadach określonych w umowie.
10. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia/Umowy, dalej: SOPZ/U stanowi
załącznik nr 1 do SWZ/umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254487,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 533820,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254487,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agnieszka Szychulska BIPROKON - Biuro Projektów Konstrukcyjnych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792780151
7.3.3) Ulica: Ostrów 491
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254487,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |