Utrzymanie czystości, zieleni i elementów małej architektury na wybranych terenach Miasta Gorzowa Wlkp.
Miasto Gorzów Wlkp.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00289937
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-15 11:47
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2780b0e5-adf6-4939-b887-7bc016ac40ae
- Identyfikator
- 5990019632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289937 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości, zieleni i elementów małej architektury na wybranych terenach Miasta Gorzowa Wlkp.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: agnieszka.duda@um.gorzow.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.duda@um.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie czystości, zieleni i elementów małej architektury na wybranych terenach Miasta Gorzowa Wlkp.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2780b0e5-adf6-4939-b887-7bc016ac40ae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039462/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.2 Utrzymanie czystości i zieleni w parkach Siemiradzkiego, Zacisze, Przy Szpitalu Psych., w rejonach Górczyn i Manhattan, na placach zabaw oraz podlewanie roślin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239913
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wykonawca INNEKO RCS, z którym Zamawiający zamierza przeprowadzić negocjacje, jest osobą prawną i w celu udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki spełnione zostały warunki określone poniżej:
a) Zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez Zamawiającego w taki sam sposób,
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą Zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w pkt a,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków pełne uzasadnienie odstąpienia opublikowano w inf. dodatkowych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.26.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe postępowanie dotyczy wypełnienia obowiązku Miasta Gorzów Wielkopolski w zakresie prawidłowego utrzymania czystości, zieleni i elementów małej architektury na wybranych terenach miasta Gorzowa Wielkopolskiego zarówno w okresie zimowym jak i letnim.
Przedmiot zamówienia opierać się będzie na świadczeniu usług polegających w szczególności na:
1)Usuwanie odpadów z koszy ulicznych.
2)Całorocznego utrzymania czystości przystanków MZK.
3)Letniego utrzymania ścieżek rowerowych oraz chodników
4)Utrzymania ogólnodostępnych szaletów miejskich
5)Zimowego utrzymania chodników w rejonach 1-6
6)Całoroczne utrzymanie schodów terenowych i przejść podziemnych
7)Podlewanie roślin
8)Utrzymanie skwerów i placów zabaw
9)Utrzymanie zieleni i czystości parku Przy Szpitalu Psychiatrycznym
10)Utrzymanie zieleni i czystości parki Siemiradzkiego i Zacisze
11)Utrzymanie zieleni i czystości rejon Górczyn
12)Utrzymanie zieleni i czystości rejon Manhattan
13)Kontroli stanu technicznego oraz zabezpieczenie placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów małej architektury na wybranych terenach
14)Utrzymanie stanu technicznego elementów małej architektury w wybranych parkach, skwerach oraz Trakcie Cegielskiego,
15)Utrzymanie czystości ławek miejskich i innych elementów małej infrastruktury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90513200-8 - Usługi wywozu stałych odpadów miejskich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
90611000-3 - Usługi sprzątania ulic
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90612000-0 - Usługi zamiatania ulic
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77342000-9 - Przycinanie żywopłotów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77313000-7 - Usługi utrzymania parków
77312100-1 - Usługi odchwaszczania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10534150,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10534150,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10534150,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INNEKO RCS sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5993198055
7.3.3) Ulica: Podmiejska 20
7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10534150,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |