ZAKUP I DOSTAWA CIĄGNIKA ROLNICZEGO WRAZ Z OSPRZĘTEM
ZAKŁAD UTRZYMANIA MIASTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ŁOWICZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00289995
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289995/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-15 12:02
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-422a226d-4103-4364-a2c0-26e83e685342
- Identyfikator
- 8341888491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00289995 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP I DOSTAWA CIĄGNIKA ROLNICZEGO WRAZ Z OSPRZĘTEM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UTRZYMANIA MIASTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ŁOWICZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380061056
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 2B
1.5.2.) Miejscowość: Łowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zumlowicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zum.bip.lowicz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-422a226d-4103-4364-a2c0-26e83e6853421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka jednostki samorządu terytorialnego (100% udziału gminy)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAKUP I DOSTAWA CIĄGNIKA ROLNICZEGO WRAZ Z OSPRZĘTEM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-422a226d-4103-4364-a2c0-26e83e685342
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289995
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249243
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406504,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanego ciągnika rolniczego wraz
z osprzętem, tj.:
1.1. kosiarka bijakowa – tylno boczna.
1.2. przyczepa rolnicza jednoosiowa
1.3. odkurzacz zaburtowy do przyczepy
1.4. zamiatarka ciągnikowa
1.5. szczotka do usuwania chwastów
1.6. ramie podlewające na wysięgniku
1.7. zbiornik na wodę do ramienia podlewającego na wysięgniki
1.8. rębak ciągnikowy
1.9. rozsiewacz nawozów przyczepiany (ciągany)
1.10. pług odśnieżny łamany hydrauliczny
zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16720000-8 - Ciągniki używane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
16600000-1 - Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465555,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 465555,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465555,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcinkowscy Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750521681
7.3.4) Miejscowość: Podtrzcianna 11A
7.3.5) Kod pocztowy: 96-115
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465555,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |