Wykonanie działań promocyjno-marketingowych CEE Hydropolis podczas towarzyskiego meczu piłki nożnej Polska-Ukraina, który odbędzie się w dniu 31 maja 2026 r. we Wrocławiu
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290010
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-15 12:06
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d884bef2-b8c3-4d77-8654-0719458adf81
- Identyfikator
- 8960000256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290010 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie działań promocyjno-marketingowych CEE Hydropolis podczas towarzyskiego meczu piłki nożnej Polska-Ukraina, który odbędzie się w dniu 31 maja 2026 r. we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930155369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Na Grobli 19
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-421
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.sawicka@mpwik.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpwik.wroc.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie działań promocyjno-marketingowych CEE Hydropolis podczas towarzyskiego meczu piłki nożnej Polska-Ukraina, który odbędzie się w dniu 31 maja 2026 r. we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d884bef2-b8c3-4d77-8654-0719458adf81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 214 ust. 1) lit. a) i b) Ustawy wynika z obiektywnych przyczyn technicznych oraz z faktu istnienia wyłącznych praw, które uniemożliwiają realizację zamówienia przez inny podmiot niż Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN). Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) jest wyłącznym dysponentem praw do organizacji meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn oraz do zarządzania wszelkimi prawami marketingowymi i reklamowymi związanymi z tymi wydarzeniami, w tym w szczególności prawami do świadczeń sponsorskich, ekspozycji reklamowej oraz realizacji działań promocyjnych w trakcie meczu i w jego otoczeniu.
Z uwagi na powyższe, tylko PZPN jest podmiotem zdolnym do zapewnienia Zamawiającemu dostępu do świadczeń promocyjno-marketingowych związanych bezpośrednio z meczem reprezentacji Polski Polska – Ukraina, w szczególności w ramach pakietu partnerskiego „gospodarza meczu”.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZWR/2467/U/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie działań promocyjno-marketingowych CEE Hydropolis podczas towarzyskiego meczu piłki nożnej Polska-Ukraina, który odbędzie się w dniu 31 maja 2026 r. we Wrocławiu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369371,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369371,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369371,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polski Związek Piłki Nożnej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261727123
7.3.3) Ulica: ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 7,
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-366
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369371,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-08| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |